17 Ocak 2019, Perşembe


> Fenerbahçe > Fenerbahçe 'bedavaya' getireceği 'kare ası'nı belirledi

Fenerbahçe 'bedavaya' getireceği 'kare ası'nı belirledi

Bu sezon transferleri son güne bıraktığı için büyük sıkıntı yaşayan Fenerbahçe gelecek sezonun çalışmalarına erken başladı…


19 Ocak 2018 00:46

Fenerbahçe 'bedavaya' getireceği 'kare ası'nı belirledi

Sarı-lacivertli yönetim bonservisi sezon sonunda bitecek bazı oyuncular için FIFA’nın verdiği hakları kullanarak teklifler göndermeye başladı. Amaç UEFA’nın, “sattığınız bonservis bedeli kadar oyuncu alabilirsiniz” kısıtlamasından kurtulmak.

Sol bek, 8 numara, sol açık ve forvet transferlerini sezon bitmeden sonlandırmak isteyen yönetim menajerler aracılığıyla görüşmeleri sürdürüyor.

Kocaman’ın üzerinde en fazla durduğu isimse Bernard. Fereyra gibi Shakhtar’da forma giyen Brezilyalı oyuncu için 5 yılda 25 milyon euro’yu bulan imza parasının da içinde olduğu bir teklif gönderildi. Bernard’ın menajeri şimdiye kadar aldıkları teklifler arasında F.Bahçe’nin teklifinin en ciddi 2-3 tekliften birisi olduğunu iletti. Umut verdi. Ama oyuncusunun İspanya veya İngiltere’de oynamak istediğini ekledi. Umutsuzluk yok ama bedelsiz alternatiflerin de araştırılmasına devam edilecek.

* Tottenham’ın yaptığı, “bonservisi için görüşelim” teklifine cevap verilmeyen Vincent Janssen’in yerine Shakhtar’la sözleşmesi sezon sonunda bitecek Facundo Fereyra’ya ön protokol örneği sunuldu. Diğer takımlardan aldığı teklifleri değerlendirmeden son görüşmenin kendileri ile yapılması önerildi. Arjantinlinin menajeri imza için aceleci olmadıklarını söyledi.

* Kocaman’ın oyun aklı olarak gördüğü Joao Moutinho için teklif gönderildi.

Portekizli oyuncuya 3 yılda yaklaşık 10 milyon euro’yu bulacak içinde imza parasının da bulunduğu bir teklif sunuldu. Teklifin görüşmeye açık olduğu mesajı da iletildi.

* Sol bek içinse sözleşmesi Ağustos’ta bitecek Sidcley’e Mart’ta resmi teklif gönderilecek. Brezilyalı oyuncu ile yapılan ön görüşmede, takımı Atletico PR ile sözleşme yenilemeyi reddetmesi avantaj olarak görüldü.

Kaynak: Fotospor

Etiket: FenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın