24 Mayıs 2018, Perşembe


> Fenerbahçe > Fenerbahçe bedavaya almadı

Fenerbahçe bedavaya almadı

Fenerbahçe'de transferin bir numaralı gündem maddesi olan Hatem Ben Arfa'nın iki kez reddedildiği ortaya çıktı.


19 Haziran 2016 08:05

Fenerbahçe bedavaya almadı

Diego'yu Brezilya'ya gönderip kurtulmak isteyen Fenerbahçe'nin ilk hedefi Hatem Ben Arfa... fakat sarı-lacivertliler çok değil geçen sezon Fransız oyuncuya burun kıvırmıştı. Hatta iki kez. Newcastle United, 2010-11 sezonunda 6 milyon Euro'ya transfer ettiği Ben Arfa'yı disiplinsiz davranışları nedeniyle 2014-15 sezonunda menajerler aracılığıyla Fenerbahçe'ye "bedelsiz" olarak teklif etti.

Fakat yönetim teklifi reddetti. Ben Arfa, Hull'a kiralandı. Hull'da da tutunamayan Ben Arfa'nın sözleşmesi sezon sonunda feshedildi. Fransız oyuncu bu kez sezon başında yine "bedava" teklif edildi. Fakat yönetim, "bir şans daha vereceğiz" diyerek hem Brezilya'dan Diego için gelen teklifleri reddetti.

Hem de Ben Arfa'ya "hayır" dedi. Ben Arfa da bunun üzerine Nice'e gitti. Nice de Fransız oyuncuya "disiplinsizliği" yüzünden sadece 1 yıllık sözleşme imzalattı. Ben Arfa geçen sezon harikalar yaratınca tüm dünyanın ilgisini üzerine topladı. Şimdi Fransız oyuncu sadece imza parası olarak 4 milyon Euro istiyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: ben arfa, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor