22 Mayıs 2018, Salı


> Beşiktaş > Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi 20. maddeye göre seyircisiz oynanamaz mı?

Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi 20. maddeye göre seyircisiz oynanamaz mı?

TFF'nin 20. maddeye dayandırarak, derbiyi kaldığı yerden seyircisiz olarak oynanmasına karar vermesi kafa karıştırdı.


25 Nisan 2018 16:40

Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi 20. maddeye göre seyircisiz oynanamaz mı?

TFF'nin Fenerbahçe - Beşiktaş maçıyla ilgili ''kaldığı yerden başlama'' kararını vermesi tartışma konusu oldu.

20. maddeye göre kararını veren TFF, maçın seyircisiz olarak devam edeceğini açıkladı.

Ancak 20. maddede ''seyircisiz oynanması'' ile alakalı bir ifadenin yer almaması kafa karıştırdı.

Bu konu TRT Spor ekranlarında gündeme gelirken, eski hakem Deniz Çoban, TFF'nin seyircisiz oynanmasını emsal kararlara göre verebileceğini ifade etti. Çoban ayrıca bu konuda TFF'nin gerekçeli kararı görmeleri gerektiğini de belirtti.

Kaynak: Fotospor

Etiket: beşiktaş, fenerbahçe



Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor