15 Şubat 2019, Cuma


> Galatasaray > Feghouli ve Belhanda gidince, Emre Akbaba ile Yunus Mallı gelecek!

Feghouli ve Belhanda gidince, Emre Akbaba ile Yunus Mallı gelecek!

Galatasaray'da Belhanda ve Feghouli'nin satılıp, Emre Akbaba ve Yunus Mallı transferlerinin gerçekleştirilmesi hedefleniyor.


19 Haziran 2018 07:45

Feghouli ve Belhanda gidince, Emre Akbaba ile Yunus Mallı gelecek!

Galatasaray’da öncelik satış... beklendiği gibi Feghouli ve Belhanda’nın satışı istendiği gibi gerçekleşirse sonrasında alım işlemleri başlayacak. İlk etapta Feghouli’nin satışından alındığı gibi satılması maddesi ile gelecek 4 milyon 200 bin Euro’nun bir kısmı, Emre Akbaba’ya kanalize edilecek. 8 numara sorunu çözülecek. Ardından Belhanda için konuşulan 10 milyon Euro’nun gelmesi durumunda da hem Gomis elde tutulacak. Hem 9.5 numara hamlesi yapılacak. Yunus Mallı için de şartlar zorlanacak. Böylece 2 taşla 4 kuş vurulacak. Terim’in istediği çok amaçlı kadro oluşacak.

TERİM, FEGHOULI’Yİ SİNAN YÜZÜNDEN SİLDİ

Fatih Terim’in özellikle Feghouli’nin satılmasını istemesinin nedeni sadece yüksek maliyetinden kurtulmak değil… geçen sezon kritik maçlarda attığı gollerle Galatasaray’a belki de şampiyonluğu getiren Sinan Gümüş’e olan güveni. Terim, Feghouli’nin ayrılması durumunda Sinan’dan en az Feghouli’den aldığı verimi alacağına inanıyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: yunus mallıHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın