26 Mayıs 2018, Cumartesi


> Galatasaray > Fatih Terim'le beraber Galatasaray'a geri dönecek!

Fatih Terim'le beraber Galatasaray'a geri dönecek!

Galatasaray'da Dursun Özbek ile Alp Yalman arasındaki rekabetten ilk etkilenen Cenk Ergün oldu...


23 Haziran 2016 07:51

Fatih Terim'le beraber Galatasaray'a geri dönecek!

Galatasaray'da Dursun Özbek ile Alp Yalman arasındaki rekabetten ilk etkilenen Cenk Ergün oldu... Alp Yalman, Almanya dönüşü Mehmet Özbek'e, ''artık transfere karışma'' dedi. Fakat Özbek buna rağmen uzun süredir transferleri beraber yürüttüğü Cenk Ergün'den işlere devam etmesini istedi. Son olarak da Ergün, Şili Milli Takımı'nın parlayan yıldızı Edu Vargas'ın menajerini İstanbul'a davet edince film koptu. Yalman, Ergün'den istifasını istedi. Ergün de görevi bırakma kararı aldı.

Fatih Terim gelince Cenk Ergün de görevine dönecek

Fakat Ergün'ün Galatasaray'dan çok da uzun süre uzak kalmayacağı bildirildi. Daha önce Mustafa Denizli tarafından Florya'dan TT Arena'ya gönderilen Ergün, tecrübeli teknik adam görevi bırakınca yine işinin başına geçmişti. Aynı şekilde Fatih Terim'in göreve başlaması ile Ergün'ün yeniden görevine döneceği bildirildi.

Galatasaray, Aarhus ile karşılaşacak

Galatasaray yeni sezon hazırlıkları kapsamında Aarhus'la hazırlık maçı yapmak için Danimarka'ya gidecek. AGF kulübü internet sitesinden yapılan açıklamada, “Türkiye’nin en büyük takımlarından Galatasaray 26 Temmuz Salı günü Ceres Park Stadı’nda AGF’ya karşı bir hazırlık maçı oynayacak” denildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: cenk ergün, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor