16 Şubat 2019, Cumartesi


> Galatasaray > Fatih Terim'in 1.5 yıllık sözleşmesinde bile ''özel prim'' var

Fatih Terim'in 1.5 yıllık sözleşmesinde bile ''özel prim'' var

Mustafa Cengiz ve yönetimi Fatih Terim’le ilk günden beri uzun süreli bir sözleşme yapmak niyetinde…


20 Eylül 2018 10:52

Fatih Terim'in 1.5 yıllık sözleşmesinde bile ''özel prim'' var

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim sürekli olarak, “olur olmaz bir hayalim var” diyor… tecrübeli teknik adam 1996 yılında Galatasaray’ın başına geçerken de bir Avrupa Kupası kazanma hayali vardı. O dönemde Başkan Faruk Süren’den, “Avrupa Kupası için özel prim” talebinde bulundu. O dönem yönetimde olan bazı isimlerden de, “istediği rakamı yazalım” tepkisini aldı.

Terim’in hali hazırda Galatasaray’la 1.5 yıllık sözleşmesi var. Yıl sonunda da sözleşmesi bitiyor. Ama o kısa süreli sözleşmesine bile “Avrupa Kupası şampiyonluğu primi” yazdırmayı ihmal etmedi.

Cengiz'den Terim'e espriyle karışık ömürlük sözleşme

Bu arada Mustafa Cengiz ve yönetimi Fatih Terim’le ilk günden beri uzun süreli bir sözleşme yapmak niyetinde… Salı akşam Lokomotiv Moskova karşısında alınan zaferden sonra bu konu bir kez daha gündeme geldi. Başkan Mustafa Cengiz, Terim’i kutlarken, “hocam böyle olmuyor. Sözleşmeni şöyle 5 yıllık 10 yıllık hatta ömürlük yapalım. Seni kaybedeceğiz korkusu içimize düşmesin…” ifadelerini kullandı. Espriyle karışık Terim’e sözleşme teklif etti.

Geçen akşamki galibiyetle Terim Şampiyonlar Ligi'nde 14’üncü galibiyetini alırken, Beşiktaş’ın 13, Fenerbahçe’nin ise ancak 11 devler ligi zaferi var.

Kaynak: Fotospor

Etiket: fatih terim, galatasarayEn Son Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş Haberleri


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın