22 Haziran 2018, Cuma


> Milli Takım > Fatih Terim'den şok TRT kararı

Fatih Terim'den şok TRT kararı

Fatih Terim, 2-0 kazandığımız Çek Cumhuriyeti maçı sonrasında açıklamalarda bulundu.


22 Haziran 2016 01:04

Fatih Terim'den şok TRT kararı

Fatih Terim şu ifadeleri kullandı:

'Belki 3-4'ü de bulabilirdik'

"Oyuncularımı tebrik ediyorum. Güzel bir maç oldu, umarım bize yeterli bir skor olur. Herkesin özlediği bize yakışan futbolu oynadık. Önemli olan bu turnuvalarda olmak. Başarılı olmak tabii ki isteriz, ama bazen olmuyor. Yüreğimiz ve çoşkumuzu sahaya koyduğumuzda tadına doyum olmayan bir milli takımız. 2-0'a çok konsantre olduk. Belki 3-4'ü bulabilirdik. Ama bunca şeyin altından kalkmak kolay değildi."

'İlk iki maçta hatalı davranmışım herhalde'

"İlk 2 maçta ben hatalı davranmışım herhalde. Türk milli takımının yüreğini sahada göremediğimiz için üzülmüştük, bugün gördük."

'Sıkıntılar bu sabah bitti'

"(Milli Takım kampında yaşanan problemler ile ilgili) Sıkıntılar bugün sabah itibariyle bitti. Maçtan önce bitti yani, orada bir sıkıntı yok."

'Emre Mor heyecanlandırdı'

"Emre Mor heyecanlandırdı. İspanya maçında kimse sormadı ama bile bile koymadım. O hengame içerisinde kaybedebilirdik onu. Onu kazanmak adına Türk Milli Takımı önemli bir iş yapmıştır. Bugünden sonra daha da güvenli çıkacaktır. Kendisi yorulduğu ve çıkmak istediği için çıkardım. Yoksa çıkarmayacaktım."

'Borçlarımız var ve onları ödeyeceğiz'

"Eğer bir üst tura yükselirsek turnuvaya yeniden başlamış gibi olacağız. Birtakım borçlarımız var ve o borçlarımızı ödeyeceğiz. Veda edersek üzülürüm."

'TRT'nin sorularına yanıt vermiyorum'

"(TRT muhabirinin sorusu üzerine) Sizden rica ediyorum ben TRT'nin sorularına yanıt vermiyorum. Sizinle ilgisi yok. Artık TRT'ye röportaj da vermiyorum. Bu gidişle bundan sonra da hiç niyetim yok."

Etiket: fatih terimHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor