16 Aralık 2018, Pazar


> Galatasaray > Fatih Terim'den derbi öncesinde sürpriz yasak

Fatih Terim'den derbi öncesinde sürpriz yasak

Galatasaray’da derbi günü 07:30'da başlayacak. 08:00'de kahvaltı yapılacak.


17 Mart 2018 03:00

Fatih Terim'den derbi öncesinde sürpriz yasak

Günün ilk öğünü protein ağırlıklı olacak. Fatih Terim maç sabahı toplantısı yapacak. Ardından futbolculara serbest zaman verecek. Terim bu sürede telefon, laptop veya tabletlerden uzak durmalarını sağlayacak. Özellikle Ümit Davala ve Hasan Şaş eski derbilerdeki deneyimlerini paylaşacak.

12:30'da 13:00 arası öğle yemeği yenecek. Bu menüde beyaz et tercih edilecek. Yemeğin ardından şekerleme. Uyku sonrası maç önü yemeği. Kahvaltı molası olarak da adlandırılan bu öğünde, kahvaltıların dörtte biri kadar yiyeceğin yanı sıra bisküvi yada kek de verecek. Bu sırada Mustafa Cengiz’in de kampa gelmesi ve kamptan ayrılmadan önce son bir konuşma yapması bekleniyor. Kamptan ayrılmadan önce futbolcu soğuk duş almaları önerilecek.

İŞTE DERBİ GÜNÜNÜN PROGRAMI

Fenerbahçe derbi günü sabah 07:00'da başlayacak. Futbolcularından bir gece önce en geç 23:00'de uyumalarını istenecek. Çok erken kalkacak futbolculara birinci kahvaltı verilecek. Erkencilere protein yüklemesi yapılacak. Kısa bir ter idmanı yapılacak. Ardından tüm takım ikinci kahvaltıya oturacak.

İlk kahvaltıda alınacak protein ikinci kahvaltıda hafifletilecek. Ardından futbolculara serbest zaman verilecek. Bazı futbolcular yeteneklerini sergileyecek… gitar çalan gitar çalacak, bazı futbolcularda ibadet edecek. Öğle yemeğine ise 13:00'te oturulacak. Bu öğünde karbonhidrata ağırlık verilecek. 14:00-15:00 arası şekerleme yapılacak. Acıkanlar hafif tatlı verilecek. Saat 16:00 gibi Aziz Yıldırım'ın kampa gelerek oyuncularla konuşacak. Moral verecek. Primi de bu arada açıklaması bekleniyor.

Kaynak: FotosporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor