20 Ocak 2019, Pazar


> Galatasaray > Fatih Terim ve Cengiz'den UEFA görüşmesi! Transfer listesini verecek!

Fatih Terim ve Cengiz'den UEFA görüşmesi! Transfer listesini verecek!

Galatasaray'da kazanılan şampiyonluğun ardından gözler başkan Mustafa Cengiz ile Fatih Terim'in yapacağı görüşmeye çevrildi.


21 Mayıs 2018 02:59

Fatih Terim ve Cengiz'den UEFA görüşmesi! Transfer listesini verecek!

Başkan Mustafa Cengiz ile Fatih Terim Pazartesi günü bir araya gelecek… bu görüşmede Terim öncelikle UEFA’nın verebileceği kısıtlamalar konusunda Başkan’dan bilgi alacak. Ardından da neler yapılması gerektiği konusu masaya yatırılacak. Terim gönderilmesini istediği oyuncuların listesini verecek. Bunun yanı sıra alınmasını istediği oyuncuların isimlerini de Başkan Cengiz’e verecek. 24 Mayıs’ta kısıtlamaların açıklanmasından sonra Terim ile Cengiz bir kez daha bir araya gelecek.

Özbek, şampiyonluktan pay çıkardı

Gelecek hafta sonu yapılacak seçimde adaylığını koyan Dursun Özbek, şampiyonluk için ''Bu kadronun kurulmasında bizim katkılarımız büyük. 30 milyon taraftarlarımızı mutlu ettiğimiz için çok mutluyum. Bu takımın kurulmasında bizim katkılarımız büyük. Çok sevinçliyim şu anda'' dedi.

Muhalefette İzmir'e çıkarma yaptı

İzmir’e çıkarma yapan Galatasaray yönetiminin yanı sıra muhalefette Göztepe maçı için Bornova stadındaydı. Seçimde Dursun Özbek’in yanında yer alacaki olan Işın Çelebi, Ali Yüce, Celal Gürcan, Mete Başol, Özer Saracoğlu ve eski disiplin kurulu başkanı Serdar Eder de tribünde yer aldı. Başkanı Mustafa Cengiz ve Abdürrahim Albayrak ise maçı yan yana izledi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: fatih terim, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın