25 Mayıs 2018, Cuma


> Galatasaray > Fatih Terim sonrasında Mehmet Topal bombası

Fatih Terim sonrasında Mehmet Topal bombası

Galatasaray'da EURO 2016 sonrasında takımın başına geçmeye hazırlanan Fatih Terim'e en büyük transfer hediyesi Mehmet Topal olacak.


31 Mayıs 2016 00:42

Fatih Terim sonrasında Mehmet Topal bombası

Fatih Terim'in Galatasaray'a dönmek için verdiği "umut" dolu mesaj sonrasında yönetim daha önce iyi müşteri çıkması durumunda göndermek istediği Semih Kaya ve Yasin Öztekin konusunda frene bastı. İki oyuncuya da gelecek yıl kendileri ile devam edileceği mesajı gönderildi.

Galatasaray'ın asıl bombası olan Mehmet Topal'ın ise Başkan Dursun Özbek tarafından Fatih Terim'e hediye olarak transfer edileceği ortaya çıktı. İlk olarak Adnan Polat'ın temas kurduğu Topal işine bizzat Özbek el attı. Menajeri Batur Altıparmak'a "burası onun yuvası. Hepimiz onu kucaklamayı bekliyoruz" diyerek para konusunda tüm şartları zorlama sözü verdi.

Özbek'in Topal için 3 yılda 10 milyon Euro'yu bulan garanti para, imza parası ve maç başıların dahil olduğu bir rakam önerdiği bildirildi. Fenerbahçe'nin Topal'ın önüne sürdüğü rakam ise 3 yılda 6 milyon Euro. Özbek, Topal'ın dönüşü için aradaki 4 milyon Euro'ya güveniyor.

 

Kaynak: Fotospor

Etiket: fatih terim, mehmet topal, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor