20 Şubat 2019, Çarşamba


> Galatasaray > Fatih Terim iki örnekle savunulacak! ''Ya Galatasaray ya TFF resti''

Fatih Terim iki örnekle savunulacak! ''Ya Galatasaray ya TFF resti''

Galatasaray'da PFDK'nın verdiği cezalar sonrasında büyük bir hareketlilik hakim. Fatih Terim'in savunmasının yanında yönetim de TFF'ye karşı bazı hamleler yapma karar aldı.


15 Kasım 2018 00:04

Fatih Terim iki örnekle savunulacak! ''Ya Galatasaray ya TFF resti''

Galatasaray yönetimi Fatih Terim için savunma hazırlıyor... bu savunmada önceki dönemlerde yaşanan benzer olaylar ve verilen cezalar gündeme getirilecek. Tecrübeli teknik adama verilen cezanın yüksek olduğunun üzerinde durulacak. Fenerbahçe’nin eski oyuncusu Raul Meireles’in hakeme hakaret edip, tükürdüğü pozisyon hatırlatılacak. ‘Ağızdan çıkan her sıvı tükürük değildir’ ifadeleri gündeme getirilecek.

Ayrıca Şenol Güneş’in geçen sezon Konyaspor maçından sonra yaptığı, “hakemin kötü niyetli bir yönetim gösterdiğini hissettim” sözleri gündeme getirilip ceza almadığı da hatırlatılacak. 

Galatasaray, TFF'ye iki koldan birden saldırıya geçiyor

Mustafa Cengiz açıklama yaptı. Fatih Terim 3 maç ceza daha aldı... Galatasaray taraftarı sokaklara döküldü. TFF’nin kendilerine savaş açtığı düşününen Galatasaray yönetimi ise karşılık vermeye hazırlanıyor.

Başbakanlık’ta Kanunlar ve Kararlar Genel Müdür Yardımcısı ve Kanunlar ve Kararlar Genel Müdürü olarak görev yapan başkan yardımcısı Yusuf Günay aracılığıyla, Galatasaray yönetimi PFDK’nın hukuk kurulunun aldığı kararların hukuksuz olduğunun kanıtlanması için çalışma grubu kuruyor. Başkan Cengiz’in istifaya çağırdığı kurulun hukuksuz uygulamalar yaptığını kanıtlamak üzere kurulan grubun şimdiye kadar alınan tüm kararları tek tek masaya koyacak. Galatasaray’ın TFF’ye açacağı ikinci cephe ise kulübün hukukçu genel sekreteri İlber Aydemir’in hazırladığı rapor. Bir süredir bu rapor üzerinde çalışan sarı-kırmızılı kulübün hukuk ekibi PFDK’ya dava açılması konusunda son aşamaya geldi. 

''Ya Galatasaray ya da TFF'' resti

PFDK’nın kestiği cezalardan sonra, Ali Dürüst Galatasaray’da kara listeye alındı. Hem Abdürrahim Albayrak, hem de Fatih Terim, Dürüst'ten verilen cezalarla ilgili neler düşündüğü ile ilgili bildi aldı. ''Disiplin Kurulu'nun verdiği çelişkili kararlar ortadadır. Bugüne kadar olan çifte standart bugün de ortaya çıktı'' dediği Dürüst’e Terim’in, ''ya Galatasaray ya TFF. Artık seçim zamanı'' dediği hatta TFF’deki asbaşkanlık görevinden istifa etmesini istediği de konuşuluyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: galatasaray, fatih terimHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın