20 Ocak 2019, Pazar


> Galatasaray > Fatih Terim, Galatasaray’ın yeni 10 numarasını belirledi!

Fatih Terim, Galatasaray’ın yeni 10 numarasını belirledi!

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, gelecek sene 10 numarayı Gomis'e vermeyi planlıyor. Bu arada Terim, 4 isme özel olarak veda etti.


23 Mayıs 2018 01:12

Fatih Terim, Galatasaray’ın yeni 10 numarasını belirledi!

Fatih Terim, Galatasaray’da herşeyi düşünüyor… bunlardan birisi de forma numaraları. Sneijder daha gitmeden 10 numaralı formanın verilmesi nedeniyle bu yükün altında ezildiğini hissettiği Belhanda’dan o numarayı alacak. Faslı oyuncuya istediği herhangi bir numarayı verecek. Terim 10 numaralı formayı ise bu sezon 18 numaralı forma ile gol krallığını tadan Gomis’e vermeyi planlıyor.

TERİM DÖRT İSME ÖZEL OLARAK VEDA ETTİ

Şampiyonluk kutlamalarından sonra Fatih Terim dört isimle bir araya geldi. Kendilerine özel olarak veda etti. Koray, Eray, Latovlevici ve Carasso…. Rumen stoperi, “kalan futbol hayatında sana teşekkür ederim. Romanya’daki dostlara selam” diye uğurladı. Carasso içinse, “Fransa’da da bir dostumuzun olduğunu bilmek çok güzel” ifadelerini kullandı. Eray'a, “bugün gidiyosun ama umarım inanıyorum ki yeniden döneceksin” derken Koray’a ise, “seninle eksiklerinin neler olduğunu defalarca konuştuk. Umarım hepsini düzelteceksin. Sana inanıyorum” sözleriyle veda etti.

Kaynak: Fotospor

Etiket: fatih terim, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın