23 Nisan 2018, Pazartesi


> Galatasaray > Fatih Terim: Galatasaray’ın her zaman hedefi var

Fatih Terim: Galatasaray’ın her zaman hedefi var

Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim, Galatasaray'ın UEFA Kupası kutlamasında Galatasaray ile ilgili açıklamalarda bulundu.


17 Mayıs 2016 14:55

Fatih Terim: Galatasaray’ın her zaman hedefi var

Milli takım Teknik Direktörü Fatih Terim, 2000 yılında kazanılan UEFA Kupası kutlamalarında Galatasaray ile ilgili  açıklamalarda bulundu. Terim'in açıklamaları şöyle;

Her sene aynı heyecanı yaşıyorum. Açıkçası 2000’de maç gününde bu saatte ne yapıyorduk bilmiyorum. Ne yemek yiyordu ne canımız bir şey istiyorduk. Sadece maça konsantreydik.
Galatasaray bu zaferi ülkeye ve Galatasaray’a emanet etti. Emeği geçen bütün arkadaşlarımı sevgi ve saygı ile selamlıyorum. O gün bu işin mimarları hakikaten büyük iş başardılar. 16 sene geçmesine rağmen hala büyük işler yaptığımızın hislerini hislerini yaşıyoruz. Galatasaray bu işi başardı. Zaten Galatasaray özellikle Avrupa’da çok büyük hedefleri olmuş çok büyük hedeflere ulaşmak istemiş bir kulüp, UEFA’yı alan Süper Kupayı alan ve hedefine Şampiyonlar Ligi kupasını koymuş bir kulüp. Oyuncularımı ve taraftarları, bütün Türkiye’yi başta Galatasaraylılar olmak üzere kalbi bizimle atan herkesi kutluyorum. 17 Mayıs önemli ayrıca Bodrum’da parmağım kopup dikilmişti.

Galatasaray’ın her zaman refleksleri var

Galatasaray bu sezon belki Avrupa’dan ceza almaz. Belki kupaya katılır. Ona net bir şey diyemiyoruz. Henüz son karar açıklanmadı. Galatasaray gibi bir camianın kendi refleksleri var. O reflekslerde bu tür durumlarda harekede geçen ve dengeyi sağlar. Bu reflekslerin harekete geçmesi gerekir.

Etiket: Fatih Terim, Galatasaray, UEFA Kupası, Milli Takım Teknik DirektörüHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor