19 Nisan 2018, Perşembe


> Galatasaray > ''Fatih Terim, Galatasaray'a kurtarıcı olarak gelecek''

''Fatih Terim, Galatasaray'a kurtarıcı olarak gelecek''

Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek'in FFP kurallarını hiçe sayarak yaptığı Serdar Aziz transferi ve ardından da menajerlere "Bana yeni Drogba bulun" mesajı vermesi farklı yorumlara neden oldu


14 Temmuz 2016 15:54

''Fatih Terim, Galatasaray'a kurtarıcı olarak gelecek''

Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek'in FFP kurallarını hiçe sayarak yaptığı Serdar Aziz transferi ve ardından da menajerlere "Bana yeni Drogba bulun" mesajı vermesi farklı yorumlara neden oldu. En ilginç yorum ise daha önceki dönemlerde birkaç kez Galatasaray'da başkanlığa adaylığını koyan bir isimden geldi.

Bu isim, Özbek'in hamlelerini, "Başkan takımı Fatih Terim'e hazırlıyor. Terim, en baştan beri Sneijder'i istemiyordu. Selçuk'u da artık istemiyor. Yönetim Bruma'yı gönderecekti. Onu takımda tuttu. Telles kalacaktı. Gönderdi. Hamit ve Sabri ile Terim istediği için anlaşma yapıldı. Serdar Aziz'i hocanın aldırdığı haberleri çıktı, hoca yalanlamadı. Normalde çok kızardı, böyle şeylere. Galatasaray'la görüştüğü haberlerini bile bir kez yalanlamadı. Normalde "yok öyle bir şey" der kapatırdı. Hoca Sneijder ve Selçuk gidince, Yunus ve Nuri ile beraber gelecek. Terim, Özbek'le normalde çalışmaz ama Terim, İnan Kıraç'ın başkanıyla da çalışamaz. Çünkü kovulduğu dönemde köprüleri dönüşü olmayan şekilde attı. Terim, G.Saray'a Özbek'i sevdiği için değil, kendisini Aysal döneminde kovdurduğuna inandığı Kıraç'a inat gelecek. Riekerink ile Terim istediği için anlaşma yapıldı. İşler kötü gidince, Terim kurtarıcı olarak gelecek" iddiasını ortaya attı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: fatih terim, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor