26 Nisan 2018, Perşembe


> Futbol > ''Fatih Terim, Galatasaray yöneticisi olsun''

''Fatih Terim, Galatasaray yöneticisi olsun''

Galatasaray eski başkanı Duygun Yarsuvat'tan sarı-kırmızılı camiaya mesaj: "Galatasaray'ın içerisinden çıkmış, kariyerini ispatlamış biri olan Fatih Terim, teknik direktör olarak değil yönetim kurulu üyesi olarak gelmeli."


21 Mayıs 2016 10:12

''Fatih Terim, Galatasaray yöneticisi olsun''

Birkaç gün önce yaptığı, "İnsanları kırmak çok kolay, kazanmak zordur. Galatasaray'ın yerli bir teknik adamla çalışması gerek.Benim gönlüm Fatih Terim'i ister. Bir tarafta Ergin Ataman, diğer tarafta Fatih Terim. Yürür gideriz" açıklamasıyla gündemi değiştiren Galatasaray'ın eski başkanı Duygun Yarsuvat, sarı-kırmızılı camiaya yeni mesajlar gönderdi.

"Tek adam değil çok adam düşünüyorum" diyerek sözlerine başlayan Yarsuvat, "Fatih Terim yönetime girmesi gerekli bir spor adamı. Galatasaray'ıni çinden çıkmış, kariyerini ispatlamış biri. Teknik direktör olarak değil yönetim kurulu üyesi olarak gelmeli" ifadesini kullandı.

DURSUN ÖZBEK'E ÖNERİ GETİRDİ

Alp Yalman, Levent Nazifoğlu ve Murat İlbak hamlesiyle Sportif AŞ'deki ekibini değiştiren Başkan Dursun Özbek'e Fatih Terim önerisini getiren Yarsuvat, 2000'de UEFA Kupası alındığı dönemde Divan Kurulu başkanlığı yaptığını hatırlattı ve "Fatih Terim'le tanışıklığımız ve samimiyetimiz çok eskiye dayanıyor" diye konuştu.

Kaynak: Sabah

Etiket: Fatih Terim, GalatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor