18 Ekim 2018, Perşembe


> Milli Takım > Fatih Terim: Emre Mor sıradışı

Fatih Terim: Emre Mor sıradışı

Fatih Terim, Karadağ galibiyeti sonrasında mücadeleyi, alkış alan Emre Mor'u ve kadroyu 23'e indirme çalışmasını yorumladı...


29 Mayıs 2016 23:20

Fatih Terim: Emre Mor sıradışı

Fatih Terim'in açıklamaları:

"Çok yüksek koordinasyonla oynuyoruz. Son saniyelere kadar istek ve arzu güzel. Rakibin oynatmamam arzusunu kırmak da kolay değil. 73'e 27'ye topla oynama oranı ilk yarıda istediğimiz bir oran ama pozisyona girememek istediğimiz değil. Bir şeyleri deneme imkanı bulduk bugün. Çift tek forvet, ileri üçlü, geride ikili-üçlü gibi.. Kazanma adına hamleler de de yaptık. Hazırlık maçı da olsa kazanmayı arzu ediyoruz. Memnunum ama fizik olarak gün geçtikte bazı oyuncularımızı daha iyi olacak. Caner, Burak örneğin daha üst seviyeye gelecek. Ahmet iyi oynadı, Topal'a golü için değil sadece teşekkür ederim, 3 gün önce maçı olmasına rağmen oynadı. Hakan'ı, Selçuk'u dinlendirdik, bu şekilde bir şeyler alabildik."

"Emre benim için de kapalı kutu ama gitmeden görmek istedim, milli takım oyuncusu olmak başkadır ama 'acaba' oluyor insan. Çok şükür iyi oynadı, onu önemli işler için davet ettim. Çok genç daha 18 yaşında önemli bir yetenek olduğu için burada ağabeyleri arasında. Sıradan değil sıradışı olduğu için aldım. Umarım halkımız da beğenmiştir. İlk defa belki Türkiye'ye geldi bilmiyoruz. Bu tip gençleri almaya devam edeceğiz, onlar kazancımız olacak. Kolay elde edilmedi, alınmasında emeği geçenlere, Milli takım bölge hocaları, yakınlarına teşekkür ederim. Tuncay'ı yolladım haber vermeden seyretsin diye. Kendi bilet aldı seyretti heyecanlanmasın diye".

"2 günümüz var kadro için, açıkçası telefonu bir yana bırakacağız, yardımcılarımızdan da 'beni rahat bırakın' diye rica edeceğiz. Hepsiyle listeyi alıp, en doğru 23'ü yapmaya çalışacağız. Sakat sıkıntılı oyuncularımız var, maalesef, işimiz çok olacak gibi".

Etiket: fatih terim, emre morHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor