20 Ocak 2019, Pazar


> Trabzonspor > ''Fatih Tekke ile 8’nci olalım''

''Fatih Tekke ile 8’nci olalım''

Trabzonsporlu taraftarlar, Rıza Çalımbay'ın ayrılışının ardından Fatih Tekke'nin takımın başına geçmesini istiyor.


22 Mayıs 2018 00:40

''Fatih Tekke ile 8’nci olalım''

Trabzonspor’da yönetim teknik direktör seçiminde taraftarın nabzını yokluyor… Samet Aybaba ismine gelen yoğun tepkiler sonrasında geri adım atılmış durumda. Giray Bulak ve Sadi Tekelioğlu için de “denendiği ve eskidiği” yorumları yapılıyor. Yabancı teknik direktörün ise şu ortamda kulübü tanıma açısından zaman kaybı olduğu görüşü hakim

Özellikle taraftarlar arasında başlayan, “Samet Aybaba ile 5’nci olacağımıza, Fatih Tekke ile 8’nci olalım”, “Terim de Galatasaray’ın başına Göztepe’den Ankaragücü’nden gelmişti”, “Tekke görevi hakkediyor”, “Yanal’a 2 sene sabrettik. Tekke’ye 1 sene neden sabretmeyelim”, “camianın yeni Şenol Güneş’i Tekke’dir” gibi söylemler yönetimin dikkatini çekmeyi başardı. Zaten Tekke’ye sıcak bakan yönetim taraftarın da desteği ile genç teknik adama ciddi şekilde sıcak bakmaya başladı.

Bu arada Tekke’nin daha önce yıllar verdiği bir röportajda söylediği; “Türkiye'de şampiyonluk çok önemli değil Trabzonspor neden Uefa kupası almasın ya da neden Şampiyonlar Ligi'nde final oynamasın. En büyük hayalim bu” sözleri taraftarla arasında paylaşım rekorları kırıyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: fatih tekkeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın