20 Nisan 2018, Cuma


> Galatasaray > Fatih İşbecer, Jorge Sampaoli transferini bitirmeye Arjantin'e gitti

Fatih İşbecer, Jorge Sampaoli transferini bitirmeye Arjantin'e gitti

Geçen hafta içinde Fatih İşbecer'le beraber Almanya'ya giden Cenk Ergün burada scout ekibinin uzun süredir takip ettiği Anis Ben Hatira ve menajeriyle bir araya gelmiş ve iki taraf prensip anlaşmasına varmıştı.


22 Nisan 2016 00:24

Fatih İşbecer, Jorge Sampaoli transferini bitirmeye Arjantin'e gitti

Ben Hatita transferini bitirdikten sonra Ergün, önce İstanbul'a döndü ardından da Başkan Dursun Özbek ve yöneticilerle Rize'nin yolunu tuttu. Fatih İşbecer ise teknik direktör sorununu kökten çözmek için Ocak ayında olduğu gibi bir kez daha Buenos Aires'in yolunu tuttu.

Franfurt'tan Arjantin'e uçan İşbecer burada Şili Milli Takımının eski teknik direktörü Jorge Sampaoli ile son bir görüşme yapacak. Yapılacak bu görüşmeden olumlu sonuç çıkarsa Galatasaray'ın yeni hocası resmen Sampaoli olacak. Yeni hoca anlaşma yapmak ve gelecek sezonun hazırlıklarını yapmak için Mayıs ayında İstanbul'da olacak.

İŞBECER, BENITEZ İÇİN GİTTİ SAMPAOLI İLE GÖRÜŞTÜ

Hamza Hamzaoğlu'nun kovulmasında sonra göreve getirilen Mustafa Denizli'nin kendi ayağına sıktığı ortaya çıktı. Denizli kendisine söz verilen oyuncuların transferi için devre arasında Fatih İşbecer'i Arjantin'e göndermişti.

Martin Benitez ve Gustavo Bou için Buenos Aires'te bir dizi görüşme yapan İşbecer'in ayrıca Jorge Sampaoli ile de ilk kez burada bir araya geldiği ortaya çıktı.  Sampaoli'ye Galatasaray'ı anlatan İşbecer'in bu görüşmesinden sonra Arjantinli teknik adamda "Galatasaray'da çalışırım" sözünü de ilk o zaman aldı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Galatasaray, Fatih İşbecer, Jorge SampaoliHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor