22 Ocak 2019, Salı


> Fenerbahçe > Fatih Altaylı: Ali Koç'a yakışmıyor!

Fatih Altaylı: Ali Koç'a yakışmıyor!

Fatih Altaylı, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un basın toplantısında bahsettiği soyunma odasındaki halı ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu!


16 Ekim 2018 10:08

Fatih Altaylı: Ali Koç'a yakışmıyor!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, dehşet veren açıklamalar yaptı. FB TV'de konuşan Koç, Beşiktaş derbisi öncesi yardımcı antrenörlerin soyunma odasına bir halı getirdiğini, halının ne olduğu sorulunca da 'Beşiktaş bugün bizi yenecek, biz de hocanının cenazesini bu halıyla kaldıracağız' dediklerini söyledi. Volkan Demirel'in durumuyla ilgili de açıklama yapan Koç, "Volkan Demirel, Cocu'nun yardımcısı Erwin'in üzerine yürümüş. Samandıra'ya gittik. Bana ve başkanvekilimize de saygısızlık yaptı" ifadesini kullandı. Koç teknik direktör konusuyla ilgili olarak da "Ersun Yanal hocamız bizim planlarımızda yok. Dün olmadı, bugün de yok. Cocu ile devam edeceğiz" dedi.

Ali Koç'un yaptığı açıklamalar hakkında konuşan Fatih Altaylı, "Fenerbahçe başkanı kulüp içinde yaşanan özel meseleleri basının karşısına çıkıp anlatmaz. Belli ki Ali Koç bunlar bilinsin istiyor. Bunları Ali Koç'tan değil başka isimlerden duymamız gerekir. Bu kadar ufak işlerin içine girmemesi lazım" dedi!Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın