23 Nisan 2018, Pazartesi


> Antalyaspor > "Eto'o için de bir rakam koyduk"

"Eto'o için de bir rakam koyduk"

Antalyaspor tüm futbolcuların bonservisini belirledi.


06 Mayıs 2016 12:32

"Eto'o için de bir rakam koyduk"

Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, altyapıdaki profesyonel futbolcular ve ikinci lige kiralık olarak verdikleri dahil 49 futbolcuları olduğunu belirterek, "Yaptığımız liste doğrultusunda, 49 kişiden çekirdek olarak 19 kişinin kalmasını istiyoruz...Hepsinin bonservis bedelini belirledik... Orada Eto'o'ya da bir rakam koyduk" dedi.

Gencer, gazetecilere yaptığı açıklamada, hafta sonu Mersin İdmanyurdu ile deplasmanda oynayacaklarını hatırlatarak, ligden düşen rakiplerinin futbolcularının kendilerini göstermek isteyeceği bir maç olacağını söyledi.

Bu nedenle karşılaşmanın motivasyonunun Torku Konyaspor maçından farklı olmaması gerektiğini dile getiren Gencer, "Galibiyet almak için her türlü mücadelenin verilmesi gerekiyor. Deplasmanda uzun zamandır galibiyet alamamamızın en azından bu maçta kırılacağını düşünüyoruz." diye konuştu.

Gencer, kulübün son üç yılına bakıldığında nisan ve mayıs aylarının ilk kez stressiz geçirildiğini, bunun takımda rehavet hali oluşturmadığını Torku Konyaspor maçında gördüklerini anlattı.
Mersin İdmanyurdu karşısında galibiyete inanmış bir ekip olacaklarını vurgulayan Gencer, yönetim olarak da üzerilerine düşen bütün görevleri yerine getireceklerini kaydetti.
Tüm futbolcuların bonservisleri belirlendi

Gencer, daha önce ligdeki Galatasaray maçından sonra takım içinde ciddi bir çalışma yapacaklarını açıkladığını anımsatarak, transfer komitesi olarak bir çalışma yürüttüklerini belirtti.
Altyapıdaki profesyonel futbolcular ve ikinci lige kiralık olarak verdikleri dahil 49 futbolcuları olduğuna değinen Gencer, şöyle konuştu:

"Takımdan 'gidecek kalacak' diye transfer komitesinin öngörüsü olarak bir liste yaptık. Yaptığımız liste doğrultusunda, 49 kişiden çekirdek olarak 19 kişinin kalmasını istiyoruz. Onların dışındakileri ise satmayı düşündüklerimiz ve kiraya verip daha gelişmesini beklediğimiz sporcular diye kategorilere ayırdık. Kalmasını istediğimiz sporcular dahil hepsinin bonservis bedelini ortaya koyduk. Elimizde kalmasını istediğimiz sporcuya çok büyük bir teklif gelir, geldiği zaman da futbolcu da gitmek isterse getirmesi gerekli rakam için de bir çalışma yaptık. Listeyle ilgili teknik ekiple de oturup, onların da görüşlerini alacağız. Onların da belki 49 kişilik listede dışarıda kalmasını istediklerimizden, içeride kalmasını istedikleri olacak. Orada Eto'o'ya da bir rakam koyduk, herkese bir rakam koyduk. Gitmek isterlerse, bu şehirden memnun değillerse veya daha büyük teklifler varsa diye düşündük."

Etiket: Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer Galatasaray Mersin İdmanyurdu Samuel Eto'o Torku KonyasporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor