18 Haziran 2018, Pazartesi


> Spor Magazin > Eskişehirli Uğur, Galatasaraylı Selçuk İnan'ın ikizi gibi

Eskişehirli Uğur, Galatasaraylı Selçuk İnan'ın ikizi gibi

ESKİŞEHİR'de fabrika işçisi 24 yaşındaki Uğur Uçak, Galatasaraylı 31 yaşındaki milli futbolcu Selçuk İnan'a benzerliği ile görenleri şaşırtıyor.


28 Haziran 2016 16:48

Eskişehirli Uğur, Galatasaraylı Selçuk İnan'ın ikizi gibi

Organize Sanayi Bölgesi'ndeki bir fabrikada işçi olarak çalışan ve bekar olan Uğur Uçak, herkesin kendisini Selçuk İnan'a benzettiğini söyledi. Kendisinin koyu bir Eskişehirspor taraftarı olduğunu belirten Uğur Uçak, 5 yaşındayken ise ailesinin kendisine şu an Selçuk İnan'ın forması olan 8 numaraları Galatasaray forması giydirilerek fotoğraf çektirdiğini anlattı.

Selçuk İnan'a benzerliği nedeniyle sokakta yürürken bazı kişilerin gelip kendisiyle hatıra fotoğrafı da çektirdiğini söyleyen Uğur Uçak şöyle konuştu:

"Beni ilk kez görenler Selçuk İnan ile karşılaştıklarını sanıyorlar. Selçuk İnan'ın benzeri olduğumu belirtmeme rağmen yine de yanıma gelip fotoğraf çektiriyorlar. Ben de bu talepleri geri çevirmiyorum. Selçuk İnan'a benziyor olmak beni mutlu ediyor. Onunla bugüne kadar hiç karşılaşmadık. Eskişehir'e maç için geldiğinde Selçuk İnan'la yan yanHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor