22 Haziran 2018, Cuma


> Trabzonspor > Ersun Yanal'a sınırsız yetki! Büyük operasyon!

Ersun Yanal'a sınırsız yetki! Büyük operasyon!

Trabzonspor'da Ersun Yanal ilk etapta takımda sıkıntıya neden olan isimlerden kurtulmak istiyor.


17 Mayıs 2016 01:12

Ersun Yanal'a sınırsız yetki! Büyük operasyon!

Trabzonspor'da Ersun Yanal ile Usta'nın üzerinde anlaştığı konu "Beşiktaş örneği"... tecrübeli teknik adam Beşiktaş'ın Fikret Orman'ın göreve ilk geldiği dönemde başlattığı gençleşme operasyonunu yapmak istediğini Usta'ya iletti. Usta da, kulübün içinde bulunduğu mali durumu Yanal'a aktararak belirlenmiş rakamlar ışığında her türlü hamleyi yapması konusunda tecrübeli teknik adama sınırsız yetki verdi.

Yanal ilk etapta takımda sıkıntıya neden olan isimlerden kurtulmak istiyor. Yeni dönemde sadece kendisine ve taraftara saygı duyacak isimlerle yola çıkmak amacında. Tecrübeli teknik adam ayrıca futbolcu transferinden çok futbolcuların performanslarını artıracak yurt dışında kullanılan bazı bilgisayar programları ve aletleri getirmek istiyor.

Usta'nın Beşiktaş üzerinden mesajı

Beşiktaş’ın şampiyon olmasını Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta’da sosyal medya hesabından kutladı. Usta, “Sabırla ve kenetlenmeyle geçen 3-4 yıllık zor bir süreç. Tebrikler Beşiktaş. Tebrikler Fikret Orman. Tebrikler Şenol Güneş” ifadelerini kullandı. Usta’nın mesajında sabır ifadesini kullanması ise dikkat çekti.

Kaynak: Fotospor

Etiket: ersun yanal, trabzonsporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor