26 Mayıs 2018, Cumartesi


> Fenerbahçe > Ersun Yanal! Yıldırım, Özbek, Albayrak ve Beşiktaş!

Ersun Yanal! Yıldırım, Özbek, Albayrak ve Beşiktaş!

Türkiye'de futbolun bir numaralı gündem maddelerinden birisi Ersun Yanal... Hem Galatasaray hem de Fenerbahçe ile adı anılan Ersun Yanal'ın Beşiktaş konusunda yaptığı yorum ise çok konuşulacak.


18 Nisan 2016 02:28

Ersun Yanal! Yıldırım, Özbek, Albayrak ve Beşiktaş!

Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek, ilk etapta takımı yerli bir teknik adama emanet etmek istiyordu. Fakat o dönemde başta Ersun Yanal olmak üzere Bülent Ünder'den, Bülent Korkmaz'a, Ergün Pembe'den, Hasan Şaş'a kadar görüşülen tüm isimler Özbek'e "hayır" deyince başkan çıldırmış ve "ben olduğum sürece bu takımı Türk teknik direktör çalıştıramaz" çıkışı yapmıştı.

Fakat son dönemde Ersun Yanal'ın  Özbek'ten aldığı teklifi dostlarıyla paylaşması Aziz Yıldırım'ı da harekete geçirdi. İddialara göre Yıldırım, geçen sezon takımdan gönderdiği futbolcuların sözlerini dinleyerek Yanal'ı gönderdiği için pişman olduğunu Yüksel Çağlar ile paylaştı. Çağlar, Yanal'ın Eskişehir'den ayrılıp Fenerbahçe'ye gelmesine aracı olan kişiydi.

Bu arada Yanal ile ilgili bir başla iddia ise Özbek'in istifa etmesi durumunda başkan kim seçilirse seçilsin listesinde futboldan sorumlu olarak yer alacak Abdürrahim Albayrak'ın kendisiyle yaptığı görüşmeler. Gelen bilgilere göre Albayrak sürekli olarak Yanal'ı arıyor ve sabır etmesini kendisi geldiği zaman sorgusuz sualsiz kendisini Galatasaray teknik direktörü yapacağını aktarıyor.

Yanal'la ilgili asıl bomba ise Beşiktaş'la ilgili... yazı yazdığı gazete ve yorumculuk yaptığı TV kanalında yaptığı tüm sohbetlerde Beşiktaş'a hayranlığından bahseden Yanal'ın, sürekli olarak bu kadronun kendisinde olması durumunda çok daha fazla gol atan ve şimdiye kadar şampiyonluğu çoktan garantileyen bir takım olacağını söylemesi...

Kaynak: Fotospor

Etiket: ersun yanal, fenerbahçe, galatasaray, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor