26 Nisan 2018, Perşembe


> Trabzonspor > Ersun Yanal: Ya yaparım ya da giderim, ortası yok

Ersun Yanal: Ya yaparım ya da giderim, ortası yok

"50. yılda şampiyonluk..." parolasıyla yola çıkılmasına rağmen 6 haftalık performans nedeniyle keyfi kaçan Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, Ersun Yanal'dan aldığı geniş kapsamlı raporu yönetim kuruluna taşıdı.


07 Ekim 2016 09:16

Ersun Yanal: Ya yaparım ya da giderim, ortası yok

Tecrübeli teknik adam emeklerinin karşılığını sahada görmek istediklerini söyleyen Başkan Usta'ya, "Bu böyle gitmeyecek. Tablo tersine dönecek" yanıtını aldı. Geçtiğimiz sezon yaşanan olumsuzluklardan takımın bir türlü sıyrılmadığını anlatan Yanal, "Bu olumsuzlukları kulüp bünyesindeki herkes yaşadı. Hala da yaşıyor. Bunu çözmek de benim işim, ya yaparım, ya da giderim" diyerek çözüm bulma sözü verdi.

4'ÜNCÜ SİSTEM GÜNDEMDE! 4-3-3'E DÖNÜLÜYOR

Trabzonspor teknik direktörü Ersun Yanal bir kez daha sistem değişikliğine gidiyor. Sezon başından bu yana 4-2-3-1, 3-5-2 ve 4-4-2 sistemlerini deneyen tecrübeli teknik adam gol sorununu çözmek için taktiksel değişikliğe gitmeye hazırlanıyır. Yanal, 4-3-3 sistemine geçerek hücum hattını kalabalık tutmayı hedefliyor. Son haftalarda yedek bıraktığı Castillo ile birlikte Yusuf Erdoğan'ı da tekrar 11'de görevlendirmeyi planlıyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Trabzonspor, Ersun YanalHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor