22 Haziran 2018, Cuma


> Trabzonspor > Ersun Yanal son dakika Fenerbahçe krizini önledi

Ersun Yanal son dakika Fenerbahçe krizini önledi

Trabzonspor'un yeni teknik direktörü Ersun Yanal’ın hamlesi ile bir krizden son dakikada dönüldü.


29 Mayıs 2016 00:55

Ersun Yanal son dakika Fenerbahçe krizini önledi

Trabzonspor'un yeni teknik direktörü Ersun Yanal’ın hamlesi ile bir krizden son dakikada dönüldü. Yanal’ın, Trabzonspor’da birlikte çalışacağı teknik ve idare ekibin içinde yer alan üç kişinin kullandığı telefon numaralarının son dört rakamı 1907’ydi. Yanal, bu iki yardımcısına, telefon numaralarını hemen değiştirmesini istedi. Onlarda, Trabzon’a gelmeden değiştirdiler. Kulüp sonu 6161 ile biten telefon verdi. Böylelikle Yanal’ın hamlesi, krizi önledi.

Şampiyonluk sayısı 7 yapıldı

Trabzonspor'un resmi internet sitesi yenilendi ve eskisinden çok farklı bir arayüze büründü. Bordo-mavili kulübün yenilenen web adresinde bir çok değişiklik ve farklılık göze çarparken bir görüntü ise gözlerden kaçmadı. 2010-2011 yılında şampiyonluğu elinden alınan Trabzonspor'un, farklılaşan sitesinde "Kupalarımız" bölümünde Süper Lig Kupası kısmındaki "7" ibaresi dikkat çekti.

Yanal getirilecek olan spor aletlerini tek tek belirleyecek

Trabzonspor teknik direktörü Ersun Yanal, inceleme yaptığı Akyazı Tesisleri’ndeki yeni kulüp binasında kondisyon salonu için getirilecek malzemeleri tek tek belirleyecek. Ersun Yanal, önceki döneminde olduğu gibi yurtdışından da bazı malzemeler getirtecek. Ersun Yanal’ın kulübün modern spor aletleriyle donatılması için araştırma yaptığı belirtildi. Tecrübeli teknik adamın, kulübe kondisyoner ve yardımcı antrenörlerin yanı sıra sportif analizleri iyi yapabilen yardımcılar alacağı da öğrenildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: ersun yanal, trabzonsporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor