27 Nisan 2018, Cuma


> Trabzonspor > Ersun Yanal adım adım Trabzonspor'a!

Ersun Yanal adım adım Trabzonspor'a!

Çarşamba günü Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta ile Ersun Yanal arasında İstanbul'da yapılan görüşmede büyük oranda anlaşma sağlandı.


15 Mayıs 2016 01:07

Ersun Yanal adım adım Trabzonspor'a!

Çarşamba günü Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta ile Ersun Yanal arasında İstanbul'da yapılan görüşmede büyük oranda anlaşma sağlandı. Daha önce iki kez bordo-mavili ekibi çalıştıran Yanal Usta'ya isteklerini anlattı. Usta beklentilerinden bahsetti. İkili arasında hangi oyuncularla yolların ayrılması, hangi oyuncuların transfer edilmesi ve Yanal'ın yardımcıları konusunda konuşmalar yapıldı.

İkili arasında bazı konularda görüş ayrılıkları yaşanırken, aşılmayacak konular olmadığı da gelen bilgiler arasında. Usta'nın öncelikle Yanal'ın geçmiş dönemden kalan alacaklarını temizlemek.

Usta'nın daha ilk göreve geldiği gün Yanal'ı istediği fakat tecrübeli teknik adamın "50'nci yılda şampiyonluk iddiası gerçek dışı. Bu sözü veren de yalan söyler" sözleri yüzünden Yanal'la anlaşmayı ertelediği biliniyor. Fakat gelinen son noktada Usta'nın Yanal'ı daha iyi anlamaya başladığı ve ikili arasındaki görüş ayrılıkların çok aza indiği gelen bilgiler arasında.

Bu arada Yanal'ın 3 yıllık sözleşme istediği, Başkan Usta'yı zorlayanın ise tecrübeli teknik adamın sözleşmesine yazdırmak istediği tazminat maddeleri olduğu bildirildi. Fakat Usta'nın bunları da kabul etmeye yakın olduğu bu hafta içinde bir imzanın beklendiği gelen bilgiler arasında.

Kaynak: Fotospor

Etiket: ersun yanal, trabzonsporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor