19 Ekim 2018, Cuma


> Trabzonspor > Erman Toroğlu " Maçta 2.5 penaltı vardı"

Erman Toroğlu " Maçta 2.5 penaltı vardı"

Spor Yorumcusu Erman Toroğlu, Trabzonspor - Bursaspor maçını değerlendirdi


16 Aralık 2017 21:49

Erman Toroğlu " Maçta 2.5 penaltı vardı"

Trabzonspor leblebi gibi gol yiyordu

"Rıza Çalımbay gelmeden önce Trabzon'un yediği goller yemediği goller. Trabzonspor şu an ig dördüncüsü. 27 gol yemiş bir takımın buraya gelmesi enteresan. Attığında sıkıntı yok. Rıza gelmeden önce leblebi gibi gol yiyordu bu takım. Bugün Trabzonspor kalecisini pek gördünüz mü?"

Maçta 2.5 penaltı var

"Şu anda bu takımın yedekleri bakın. İşin rengi nasıl değişti gördünüz mü? Bir de Antalyaspor'un şekline bakalım Rıza gittikten sonra. Ben Rıza'nın hiç bir transferinde komisyon işine girdiğini duymadım. Onun için de futbolcu yaklaşımlarında kimse kımıldayamaz.

Trabzon'da şu anda ne fazlaydı ne eksik o görünmeye başlandı. Önceden ne goller yediler ne mağlubiyetler aldılar. Şimdi doğru işler yapıyorlar. Bir müddet sonra böyle bir hakem olmazsa 2.5 penaltı var benim gördüğüm. Bir tanesi banko."

Trabzonspor ilerde çoğalamıyor

"Burak Yılmaz savunmayı toparladı ama Burak ilerde çok yalnız kalıyor. Burak'ın yanına 4 kişi ile gidemiyorlar. Kontrollü çoğalamıyor Trabzonspor ama kontrollü savunma yapıyor. Rakipler pozisyon bulmakta zorlanıyor. Maçta kitlenme olsa Rodallega gibi adam var. Trabzon'da baya bir sistem değişti. Muazzam bir seyirci vardı bugün. Eski statın iki katı."

Nerde o istifa eden yöneticiler?

"Yöneticiler bir birlerini yiyordu.Ne oldu o istifa edenler, yarı yolda kaçanlar. Nerdeler? Beni kuvvetli zamanımda bırak, en zayıf zamanında kaçtılar. Bu zaman da omuz omuza vereceksin. Şimdi herkes sahip çıkar. Önce gemiyi fareler terk eder. İçeride kavga verin. Gözünüz mor çıksın.  Kimse konuşmuyor, herkes haddini bildi. Sadece Rıza hoca konuşuyor."

Etiket: trabzonspor,bursaspor,erman toroğluHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor