25 Nisan 2018, Çarşamba


> Basketbol > Ergin Ataman'dan Fenerbahçe'ye sert cevap!

Ergin Ataman'dan Fenerbahçe'ye sert cevap!

Ergin Ataman, derbide yaşanan olaylar sonrası açıklamalarda bulundu.


26 Mayıs 2016 15:35

Ergin Ataman'dan Fenerbahçe'ye sert cevap!

Ergin Ataman, kendisine ait Instagram hesabından şu ifadeleri kullandı:

Dün akşam oynanan maçta yaşananlarla ilgili yorumdan kaçınmak istesem de Fenerbahçe Spor Kulübü'nün son açıklamasından sonra sessiz kalamayacağım.

Saha içinde bir pozisyonda yaşananlardan sonra salonda gerginlik artmasın diye oyuncumu kenara aldım. Ancak bizim benchin 1 metre yakınındaki grubun, milli bir sporcuya çok ağır küfürlü tezahüratı başlayınca baş hakemden kuralı uygulayıp anons yaptırmasını istedim.

Susturulması gereken bu grubun tezahüratları ayrıca ekranlardan da gayet net bir şekilde duyuldu. Ancak baş hakem ısrarla bunu reddedince ben de kendisine itiraz ettim. Ne Fenerbahçe taraftarıyla ne de Fenerbahçe Başkanı olan şahıs ile en ufak bir diyalog ve göz temasım olmamıştır.

Fenerbahçe'nin yaptığı açıklamayla yine ben ve sporcum hedef haline getirilmiştir. Türkiye'de sporun güzelliklerinin ön plana çıkması için haftalardır yaptığım iyi niyetli çabaları planlanmış bir tezgah olarak göstermeye calışan zihniyetin takdirini Türk spor kamuoyuna bırakıyorum.

Ancak şunun da altını çizmek isterim ki bu zihniyet, her platformda sürdürdüğüm fair-play çabalarının önüne geçemeyecektir!

 

GALATASARAY'DAN AZİZ YILDIRIM'A SERT SÖZLER - TIKLAYIN

FENERBAHÇE'DEN GALATASARAY'A AĞIR CEVAP - TIKLAYIN

Kaynak: Fotospor

Etiket: Ergin Ataman, Eurocup, Galatasaray, FenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor