21 Haziran 2018, Perşembe


> Basketbol > Erdem Can yine NBA Yaz Ligi'nde

Erdem Can yine NBA Yaz Ligi'nde

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı yardımcı antrenörlerinden Erdem Can, geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezon da Utah Jazz’ın davetlisi olarak 2016 NBA Yaz Ligi’nde görev yapacak.


28 Haziran 2016 16:13

Erdem Can yine NBA Yaz Ligi'nde

Erdem Can’ın da teknik kadrosunda yer alacağı Utah Jazz, 4-7 Temmuz tarihleri arasında Utah’ta düzenlenecek NBA Yaz Ligi organizasyonuna katılacak. NBA Yaz Ligi organizasyonları kapsamında Erdem Can’ın ikinci durağı ise 8-18 Temmuz tarihleri arasında Utah Jazz ile birlikte Las Vegas olacak.

30 Haziran’da Amerika yolculuğuna başlayacak Erdem Can, Utah ve Las Vegas’ta düzenlenecek bu organizasyonlarda, ikinci kez üst üste önemli bir deneyim yaşama fırsatı bulacak.

Amerika yolculuğu öncesi Fenerbahçe Resmi İnternet Sitesi’ne konuşan Erdem Can “Geçen sezon olduğu gibi bu yaz da Utah Jazz organizasyonunun davetlisi olarak Amerika’da bulunacak ve teknik ekipte yer alacağım. Yaz Ligi’nde, oradaki sezon öncesi çalışma modelini görme fırsatınız oluyor. Aynı zamanda Amerikalı basketbol adamlarının yanı sıra, Avrupa’dan da birçok antrenörün bulunduğu bir ortamı yaşıyorsunuz. Bir NBA takımının Yaz Ligi teknik ekibinde bir antrenör olarak yer almak önemli bir tecrübe diye düşünüyorum. NBA alışkanlıkları, maç toplantıları ve oyunculara yaklaşımları gözlemleme fırsatınız oluyor. Bunu geçen sene ilk defa yapmak ve bu sezon da tekrar edecek olmak benim için özel bir şey. Burada da hem kulübüm Fenerbahçe’ye, hem de Zeljko Obradovic’e, bana bu olanakları sağladıkları için teşekkür etmem gerekiyor. Buradaki vizyonu ortaya koyan Fenerbahçe Kulübü ve Baş Antrenörümüz Zeljko Obradovic’tir, onların desteği çok önemli. İleriye yatırım yapmak için de kendi adıma bunu bir fırsat olarak görüyorum” ifadelerini kullandı.

Etiket: Basketbol, Fenerbahçe, Erdem CanHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor