23 Haziran 2018, Cumartesi


> İddaa > En ucuz paykasa fiyatları EPAY'da

En ucuz paykasa fiyatları EPAY'da

En ucuz paykasa fiyatları EPAY'da


16 Mayıs 2016 14:45

En ucuz paykasa fiyatları EPAY'da

 

Türkiye'nin Ön ödemeli Kart sektörün'de en ucuz paykasa fiyatları epay tarafından sağlanmaktadir.

Epay Genel Müdürü Nazım keskin konu hakkında şunları dile getirdi , Türkiye'de paykasa tamamen euro kuruna paralel olarak güncellenmektedir , euro yükseldikce paykasa fiyatlarıda yükselmektedir fakat firmamız tarafında bu yükselme oranları müşterilere hiçbirzaman yansıtılmamaktadir.

Paykasa.org; resmi sitemiz'de açıkladığımız Paykasa kodu doviz kuruna bağlıdır yazımızda detaylı şekilde müşterilerimizi bilgilendiridiğimizi düşünüyoruz dedi. bir çok firma Paykasa kodu satın alım işlemlerini euro kuruna göre aynı şekilde yükseltirken hiç bir firma bizim gibi kar marjını sabit tutmuyor euro yükseldikce diğer firmalar fiyatları normalin üstün'de %5 kar koyarak satmaktadir. fakat firmamız tarafından alınan paykasa fiyatları komisyon oranı nerdeyse %2 lere yakındır.

Paykasa’nın Sürekli Fiyat değiştirmesinin sebebi;

Paykasa Kod’un Euro Kuruna paralel olarak çalışmasıdır. yalnız şunu unutmayınki Paykasa Euro kuruna paralel olarak, fiyatlarımız arttığında, sitenize yatırdığınız para miktarıda artmaktadır. Fiyatlarımız düşüyorsa sitenize yatırdığınız para miktarı düşmektedir. yani bu durumda kur farkı her ne kadar yükselsede sizleri etkilemiyecektir.

Kaynak : https://www.paykasa.org/paykasa-kodu-doviz-kuruna-baglidir.htmlHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor