25 Mayıs 2018, Cuma


> Galatasaray > 'Emre Taşdemir için transfer görüşme yaptık'

'Emre Taşdemir için transfer görüşme yaptık'

Bursaspor ikinci başkanı, Ali Ademoğlu Radyospor'da Özgür Sancar'a önemli açıklamalarda bulundu!


24 Haziran 2016 18:00

'Emre Taşdemir için transfer görüşme yaptık'

Emre Taşdemir konusunda Alp Yalman'la görüştük!

Emre Taşdemir konusu doğru, Alp Yalman'la görüştük ancak Emre takımda Hamza Hocanın gözbebeği, yollarımızı ayırmayı düşünmedik ve teklife teşekkürlerimizi ilettik. Her oyuncunun bir değeri var, ancak Fenerbahçe'den yada diğer kulüplerden bir teklif almadık!

Bilal ve Furkan konusunda bir problem yok!

''Bilal ile bir görüşme gerçekleştirdik, Bilal bize ''Bursaspor'a imza atmak şeref'' dedi. Furkan ile de bu akşam iftarda birlikte olacağız, bir problem gerçekleşeceğini zannetmiyorum hayırlı olsun derken; her iki oyuncuyu da bu sezon Bursaspor'da göreceğiz'' dedi.

Emre ile Fatih Hoca'nın konuşması ve görüş alışverişinde bulunması normal!

Ramazan ayındayız, böyle görüşmeler ve sohbetler oluyor. Fatih Hoca da bu ülkenin futbol direktörü tabiki Emre'yle de görüşmeleri normal ve güzel, ayrıca biz bundan memnun da oluruz ancak bir görüşme olmadığını net bir şekilde söyleyebilirim.

Serdar Aziz'le Atletico Madrid de ilgilendi!

Serdar Aziz'e iyi teklifler vardı, ancak Bursaspor'un menfaati için en uygun olanı Galatasaray'dan gelen teklifti. Biz de bu teklifi kabul ettik. Direkt olarak değil ama menajerler vasıtasıyla, Atletico Madrid de Serdar Aziz ile ilgilendi, hayırlısı olsun Galatasaray'ın teklifi bizim için en iyi teklifti.

Dzsudzsák ve Necid'e teklifler var ama takımda tutacağız!

Euro 2016'da oynayan iki oyuncumuz ama Dzsudzsák, Macar Milli Takımı'nda çok iyi performans sergiliyor. Sadece Hertha Berlin'den, Bundesliga'dan değil, 4 takımdan daha teklif var ancak takımda tutacağız. Hem Necid Dzsudzsák'ı takımda tutmak istiyoruz iyi oyuncular, Euro 2016 sonrası tekrar konuşacağız.

Kaynak: Radyospor

Etiket: Galatasaray, Bursaspor, Emre TaşdemirHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor