22 Haziran 2018, Cuma

> Kadir Bıyıklı > Eksik Çok, Artı Yok
Kadir Bıyıklı

Eksik Çok, Artı Yok

29 Ağustos 2016 16:34

Yedi sekiz yeni transfere rağmen, hala geçen sezonun takımını görmek kayıptır.


 Daha önceki yazılarımda ifade ettim; Ersun Yanal’ın en zor zamanı. Trabzonspor’u toparlaması zor. Güray’la, Yusuf’la, Uğur’la, Muhammed’le bu takım ligi ilk 10’da ancak bitirir. Gaziantep bu ligden düşmezse iyi.

Görüntüsü bu. Evet bu yetersizlikleriyle Trabzon’u zaman zaman ablukaya aldılar ama ligde kalırsa iyi diyebileceğim bir takım. Ama sen bu takıma yeniliyorsun. Sen bu takıma vurup geçmen lazım.

Sorumluluk alması gereken, Ekici, Onazzi, Castillo, Yusuf ve Muhammed neredeler? Yoklar. Trabzonspor iki pozisyon kaçırdı. İlk şutunu 60.dakikada Ekici ile attı. Hücum yapamayan, yapmayı beceremeyen bir takım olmuş. Yani neresinden tutarsanız elinizde kalacak cinsten.

Muharrem Başkan, sosyal medyadan taraftarı iyi idare ediyor. Ama oyuncu lazım bu takıma. Oyuna sonradan giren oyunculara bakalım. Orkan gol attı, Bero kaçırdı. İsmail hoca haklı, Ersun Yanal haksızdır. Benim bakış açım böyle.

Sezonun ilk devresinin 2. Haftasını mağlubiyetle bitiren Trabzon’a kan lazım. Bir an önce sağ santrafor ve sol bek lazım. Merkez oyuncu ve net gol vuruşlu santrafor gerekli. Aksi halde bu takım taraftarını yorar. Ligi 10. Haftada bitirirler. Eksiği çok artısı olmayan bir takım gördüm. İlgililere duyrulur.

Canlı Maç Merkezi