22 Mayıs 2018, Salı


> Fenerbahçe > Ekpe Udoh: NBA'de yeniden oynamak isterim

Ekpe Udoh: NBA'de yeniden oynamak isterim

Fenerbahçe’nin yıldız pivotu Ekpe Udoh, NBA sinyalleri verdi.


28 Mayıs 2016 21:58

Ekpe Udoh: NBA'de yeniden oynamak isterim

Fenerbahçe’nin yıldız pivotu Ekpe Udoh, geçtiğimiz günlerde yaptığı, ''NBA’e gitmek için gitmek istemiyorum. Burada, Fenerbahçe’de çok güçlü bağlar oluşturdum. Herkes sevgisini en üst seviyede vermeye çalışıyor. Kulüp sürekli olarak büyüyor ve farklı sporların yapıldığı büyük bir kulübe sahibiz. Kendimi buraya ait hissediyorum ve başka bir karar vermek zor olabilir, çünkü burayı çok seviyorum'' açıklamasıyla sarı-lacivertli taraftarların yüreğine su serpmişti.

Ancak Amerikalı basketbolcu, Bleacher Report'ta yer alan röportajında, ''Fenerbahçe ile iyi bir sezon geçirdim. Bana gösterilen sevgiye şaşırdım. Ancak NBA'e geri dönmek isterim. Bunları düşünecek zamanım olmadı. Sezon bittikten sonra bakacağız'' diyerek ayrılık sinyali verdi.

Fenerbahçeli Ekpe Udoh, ayrıca Zeljko Obradovic için yapılan "ObraGOD-Tanrı Obradovic" terimlerine katıldığını belirtti. Sırp koç için, kızgın olduğu zaman onunla göz göze gelmemek için olmadık yerlere bakmak zorunda olduğunu itiraf etti. Udoh ayrıca, NBA'de pek çok iddialı koçla çalıştığını ama Obra'nın kendisi için kariyerinin en doğru hocası olduğunu söyledi.

Kaynak: Bleacher Report

Etiket: ekpe udoh, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor