20 Nisan 2018, Cuma


> Bursaspor > Dzsudzsak, Dubai yolunda!

Dzsudzsak, Dubai yolunda!

Balazs Dzsudzsak'a, Al Wahda takımı, 3 milyon 100 bin Euro bonservis ödemeye razı fakat Bursaspor 3 milyon 500 bin Euro istiyor. Olympiakos ile Herhta Berlin’in Balazs Dzsudzsak için teklifleri ise tam bir fiyasko olduğu iddia edildi.


31 Temmuz 2016 17:17

Dzsudzsak, Dubai yolunda!

Dzsudzsak’ın menajeri Jozsef’in bugün Türkiye’ye gelmesi ve kamptan dönecek olan Bursasporlu yöneticilerle İstanbul’da toplantı yapması bekleniyor. Macar oyuncunun gönlü Avrupa’dan yana… Balazs Dzsudzsak’ın işi resmen yılan hikayesine döndü. Balazs, “Bursaspor’da kalmak istemiyorum” dedi, kampa katıldı. Dubai, Almanya ve Yunanistan derken, Bursaspor’un istediği bonservis bedellerini getiremedi. Dzsudzsak ödenmeyen parasına güveniyordu ama yönetim o kapıyı da kapattı. Menajeri Vörösbaranyi Jozsef geçen hafta, “Dzsudzsak Türkiye’de kalacak” dedi ama Başkan Ali Ay, önceki gün, “Teklifler var, bugün, yarın gidebilir” diye konuştu.

GEÇEN HAFTA BİTEBİLİRDİ

Aslında Dzsudzsak’ın transferi geçen hafta yani kampa gelmeden önce bitiyordu. Dubai kulübü Al Wahda, 3 milyon 100 bin Euro bonservis vermeyi kabul etti. Fakat Bursaspor cephesi, 3 milyon 500 bin Euro’da ısrar edince transfer çıkmaza girdi ve Macar oyuncu kampın yolunu tuttu.

SANKİ DALGA GEÇİYORLAR

Yunanistan’dan Olympiakos, Almanya’dan da Hertha Berlin dalga geçer gibi bir teklifle; bedelsiz kiralama yönemiyle Balazs Dzsudzsak’ı istedi.Bursaspor bu işe sıcak bakmadığı ama Macar oyuncunun da gönlü Dubai değil Avrupa’dan yana olduğu ifade edildi. Bu arada, Dubai kulübü Dzsudzsak’a da transfer gerçekleşirse yıllık 2 milyon 300 bin Euro verecek.

GELİRSE GÖRÜŞECEKLER

Menajer Vörösbaranyi Jozsef, normal şartlarda Avusturya kampında yöneticilerle görüşecekti, buluşma gerçekleşmedi. Bu akşam için İstanbul’da bir görüşme ayarlanmaya çalışılıyor. Vörösbaranyi Jozsef, Türkiye’ye gelirse kamptan dönecek olan Bursasporlu yöneticilerle bu işi çözeceği iddia edildi.. Al Wahda ile menajerler tekrar temas kurdular, muhtemelen Dzsudzsak, Dubai’nin yolunu tutabilir.

Kaynak: Olay

Etiket: Bursaspor, Dzsudzsak, DubaiHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor