16 Ocak 2019, Çarşamba


> Galatasaray > Duygun Yarsuvat aday olacak mı? Açıkladı!

Duygun Yarsuvat aday olacak mı? Açıkladı!

Galatasaray’da muhalefetin bütün ısrarlarına rağmen seçime girmeyen eski başkan Duygun Yarsuvat, Milliyet’e çarpıcı açıklamalarda bulundu.


29 Aralık 2017 17:16

Duygun Yarsuvat aday olacak mı? Açıkladı!

Yarsuvat, “Çatı aday olarak isminiz geçti. Neden aday olmadınız?” şeklindeki sorumuza esprili bir yanıt vererek, “Benim boyum 1.65. Benden çatı falan olmaz” yanıtını verdi.

Yarsuvat, “Ben adayım diye hiç çıkmadım. Onlar beni aday yaptı. Gelip benim aday olmamamı isteyenler oldu. Manşet olayım diye aday olmam” diye konuştu.

Yarsuvat, Ahmet Özdoğan’ın, “Duygun Yarsuvat, aday olmazsa bir daha Galatasaray’ı konuşmaması lazım. Ortada bir kefalet var. Duygun Yarsuvat’a sesleniyoruz; talebeniz Galatasaray’da gizli darbe yapmıştır” şeklindeki sözlerine ise “Ahmet Özdoğan çok istiyorsa mayıs ayına kadar kendisi aday olsaydı. Mani bir şey mi vardı?” şeklinde yanıt verdi.

‘Evde görüştüm’
Yarsuvat, Başkan Dursun Özbek ile görüşmesi hakkında ise “Kendisi evime gelerek benimle görüştü. Bu görüşme statta falan olmadı. Kulübün durumunu konuştuk. Mali yönden hangi durumda olduğumuzu anlattı. İşimizin ne kadar zor olduğunu gördüm” dedi.

Yarsuvat, seçilecek yönetimin görev süresinin ise mayıs ayına kadar olması fikrinde değişiklik olmadığını aktardı. Yarsuvat son olarak Fatih Terim’in göreve getirilmesi hakkında konuşarak “Galatasaray’ın çocuğudur. Terim her zaman gelir, gider” ifadelerini kullandı.

Galatasaray, 2014-15 sezonunda Duygun Yarsuvat başkanlığında Süper Lig şampiyonluğunu kazanmıştı. (Skorer)Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın