23 Nisan 2018, Pazartesi


> Trabzonspor > ''Durumumuz G.Saray'dan kötü ama men cezası almayız''

''Durumumuz G.Saray'dan kötü ama men cezası almayız''

Trabzonspor’da gözler UEFA’nın vereceği karara çevrilirken Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu, açıklamalarda bulundu.


08 Mayıs 2016 01:13

''Durumumuz G.Saray'dan kötü ama men cezası almayız''

Trabzonspor’da gözler UEFA’nın vereceği karara çevrilirken Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu, açıklamalarda bulundu.

Bülbüloğlu, "UEFA’dan cevap bekliyoruz. Henüz bize ulaşan bir cevap yok. Nisan ayı sonu, Mayıs başı gibi tekrar bir görüşme yapılacağı bize söylenmişti. Henüz UEFA’dan bir davet gelmedi" ifadelerini kullandı.

UEFA’dan çıkacak kararın Trabzonspor açısından çok önemli olduğunu belirten Bülbüloğlu, "seneye, önümüzü görmemiz açısından bu karar çok önemli" dedi.

UEFA’dan ceza yemeden bu sürecin atlatılamayacağını itiraf eden Bülbüloğlu, "cezalar UEFA’da çok çeşitli... para cezası var, transfer cezası var, men cezası var. Bu cezaların en ağırı. Galatasaray ve Beşiktaş’ın aldığı Avrupa Kupalarından men cezaları var önümüzde. Şu anda görünen durum Galatasaray’dan parlak bir durumumuz yok. Bence daha da kötü. Ama ben hala iddia ediyorum ki kupalardan men cezası almayacağız. Çünkü görüşmeler öyle gidiyordu. Bu süreci ceza yemeden atlatmamız söz konusu değil ama en az hasarla atlatacağımızı düşünüyorum" dedi.

UEFA’nın çok ciddi ve katı kurallarla yönetilen bir kurum olduğunu belirten Bülbüloğlu, "sonuca çok yaklaştık. İnşallah 1-2 gün içinde bir cevap gelecek ve bizde bunu kamuoyu ile paylaşacağız" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: önder bülbüloğlu, trabzonsporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor