26 Nisan 2018, Perşembe


> Galatasaray > Dursun Özbek'ten transfer müjdesi!

Dursun Özbek'ten transfer müjdesi!

Florya'da basın mensuplarıyla öğle yemeği yiyen Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, transferle ilgili açıklamalarda bulundu.


17 Ağustos 2016 14:23

Dursun Özbek'ten transfer müjdesi!

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Florya'da basın mensuplarıyla öğle yemeği yedi.

"2-3 oyuncu transfer yapmak istiyoruz"

Yemeğin ardından açıklamalarda bulunan Özbek, "Şampiyonluk Galatasaray'ın vazgeçilmez hedeflerinden biridir. Bu sezon ne kadar kupa varsa almak istiyoruz. Kupa dediğinizde Galatasaray başka. 2-3 oyuncu transfer yapmak istiyoruz. Göndermek istediğimiz oyuncular da var. Finansal dengeyi sağlıklı tutmak çok önemli. Takımda düşünmediğimiz oyuncularla konuşuyoruz. Sözleşmelerini sonlandırdığımızda Galatasaray'ın önü daha çok açılacaktır" dedi.

"Transfer sınırlaması yoktur"

Galatasaray'ın kimle oynarsa oynasın, nereye giderse gitsin, tek hedefinin kazanmak olduğunu ifade eden Özbek, "UEFA, Galatasaray'a herhangi bir transfer yasağı getirmemiştir. Transfer sınırlaması yoktur. Bütçemizi aşmadan başarıya götürecek oyuncuları transfer edeceğiz. Cezalar yönetim kararıdır. Ceza kalkacaksa neden verildi? Artık bu soruya cevap vermek istemiyorum. Yönetim Kurulu kararıdır. Galatasaray taraftarı takımını izlemeye gelecektir. Hiçbir endişem yok. Galatasaray taraftarı takımını seyretmeden yapamaz" dedi.Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor