21 Nisan 2018, Cumartesi


> Galatasaray > Dursun Özbek'ten teknik direktör ve transfer açıklaması!

Dursun Özbek'ten teknik direktör ve transfer açıklaması!

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek önemli açıklamalar yaptı..


29 Nisan 2016 18:07

Dursun Özbek'ten teknik direktör ve transfer açıklaması!

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Bursaspor maçından önce NTV Spor’a konuştu.

Galatasaray’ın galibiyete ihtiyacı olduğunu ifade eden Özbek, “Deplasmanda Rize’de galip geldik. Ligde de takımın performansı şu anda gayet iyi. Kendileriyle burada birlitkeydim, moralleri de gayet iyi. Galatasaray’ın mevcut durumunda galibiyetlere ne kadar ihtiyacımız olduğunun farkındalar. Avrupa’ya katılmama ihtimalini düşünmüyorum. Takımıma güveniyorum. Galatasaray’ın neye ihtiyacı olduğunu çok iyi biliyorlar” dedi.

DURSUN ÖZBEK’TEN TEKNİK DİREKTÖR AÇIKLAMASI

Teknik direktör çalışmaları hakkında da konuşan Özbek, “Teknik direktör arayışında çalışmalarımız ciddi bir şekilde devam ediyor. Sonuçlanmadan açıklama yapmak istemiyorum. Birkaç gün daha beklemek gerekiyor. Açıklama yapmam Galatasaray’ın menfaatlerine zarar verir. Anlaşmadan sonra açıklayacağım” ifadelerini kullandı.

“GALATASARAY’A ÖNEMLİ İSİMLER KATILACAK”

Galatasaray’a katkı sağlayacak isimler ile görüşmelerin sürdüğünü ifade eden Özbek, ” Futbolda çok başarılı olamadık. Bu başarıyı getirmek üzere futbolun patronu Futbol A.Ş. Orada kendi içimizde de görüşmeler yapıyoruz. Bu manada, Galatasaray’a katkı verecek kişilerle görüşmeler devam ediyor. Onları da bünyemize alacağız. Detay vermiyorum ama bittiği zaman açıklayacağız” dedi.

“GALATASARAY ÖNÜMÜZDEKİ SEZON ÇOK FARKLI OLACAK”

Galatasaray’ın önümüzdeki sezon çok farklı olacağını müjdeleyen Özbek, “Taraftarımız şundan emin olsun, Galatasaray seneye çok farklı olarak. Son derece iyi hazırlanıyoruz. Kısa zamanda görüşmeler bittikten sonra açıklama da yapacağız” şeklinde konuştu.

Etiket: Galatasaray, Dursun ÖzbekHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor