20 Ekim 2018, Cumartesi


> Futbol > Dursun Özbek'in neden Tudor'la değil de Cenk Ergün'le görüştüğü ortaya çıktı!

Dursun Özbek'in neden Tudor'la değil de Cenk Ergün'le görüştüğü ortaya çıktı!

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in direkt olarak Igor Tudor'la görüşmek yerine Cenk Ergün'le bir araya gelmesi kafalarda soru işareti bırakmıştı. Bunun arkasındaki nedeni Özbek'in kurmayları açıkladı.


22 Kasım 2017 13:23

Dursun Özbek'in neden Tudor'la değil de Cenk Ergün'le görüştüğü ortaya çıktı!

"Galatasaray'da başkan saha işlerine karışmaz."
Medipol Başakşehir mağlubiyetinin ardından Florya’ya giden, burada futbol direktörü Cenk Ergün ile görüşen başkan Dursun Özbek’in, teknik direktör Igor tudor ile buluşmaması kafalarda soru işareti bırakmıştı.

Futbolun kalbi olan Florya Metin Oktay Tesisleri’ne giden Özbek, teknik anlamda tek yetkili olan Tudor ile görüşmemesi, aralarında bir soğukluk olup olmadığı düşüncesini doğurmuştu. Ancak Özbek’in kurmayları bu duruma açıklık getirdi.

MİLLİYET’e açıklamada bulunan kurmaylar, “Burası diğer kulüplere benzemez. Başkan saha içine girmez. Eğer Tudor ile görüşmüş olsa idi testi kırılırdı. Galatasaray Başkanı saha işlerine karışmaz. Burada futboldan sorumlu kişilere gerekli uyarılar yapılmıştır. Onlar da gerekli önlemleri alacaktır” dedi.

Lider takımın hocası mı kovulur?
Galatasaray Yönetim Kurulu dün olağan toplantısını gerçekleştirirken, sarı-kırmızılı takımın durumu masaya yatırıldı.

İdareciler, olası bir teknik adam değişikliğini zamansız bulurken, “Lider takımın hocası mı kovulur? Tudor, kendinden önceki hocaların neden ayrılmak zorunda kaldığını bilmeli. ‘Ben oldum’ deyince patlarsın sonra! Lider takımın hocası gönderilmez elbette ama o da fantezilere girmeyecek” diye görüş belirtti.

Yöneticiler ayrıca teknik direktör değişikliği halinde gelecek yeni hocanın, “Bu takım benim futbol anlayışıma göre kurulmadı” diyebileceğinin altını çizdi.Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor