21 Mayıs 2018, Pazartesi


> Galatasaray > Dursun Özbek yönetimi düşecek!

Dursun Özbek yönetimi düşecek!

Galatasaray'da taraftarın ve muhalefetin istifasını beklediği Dursun Özbek'i bekleyen tehlike ortaya çıktı.


06 Haziran 2016 04:13

Dursun Özbek yönetimi düşecek!

Galatasaray'ın ağır abileri aylarca Başkan Dursun Özbek'e, "şahin gençler" Selim Arda Üçer ve Fatih İşbecer'i elemine et, yeni bir yönetim kurulu oluştur ve seçime yeniden gir baskısı yapıyordu. Özbek her fırsatta bu teklife olumsuz yanıt veriyordu.

Fakat gelinen noktada çok ilginç bir durum ortaya çıktı. Mehmet Özbek'ten zaten rahatsız olan yönetim kurulu üyeleri Alp Yalman ve Levent Nazifoğlu'nun da Başkan Dursun Özbek tarafından gökten indirilmesine çok bozuldular.

Kendisi pasivize edildiği için istifaya hazırlanan Fatih İşbecer'in yanına Selim Arda Üçer'i de alarak istifayı düşündüğü bildirildi. Fakat İşbecer'in, daha önceki dönemde İnan Kıraç'tan istifa etmek için işaret bekleyen liseli üyeleri Ural Aküzüm ve Alper Narman'ı da istifa konusunda ikna etmeye çalıştığı gelen bilgiler arasında.

Çünkü daha önceki dönemde Cüneyt Tanman ve Tayfun Demir istifalarını verdiği için 4 yönetici daha istifa ederse Özbek yönetimi düşmüş olacak. İşbecer'in yönetimle ilişkisinin çoktan koptuğu fakat Özbek'i düşürmek için çalışmalar yaparken, istifasını resmen duyurmadığı bildirildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: dursun özbek, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor