19 Ocak 2019, Cumartesi


> Galatasaray > ''Dursun Özbek seçilir ve zarar aynen devam ederse ceza büyük olur''

''Dursun Özbek seçilir ve zarar aynen devam ederse ceza büyük olur''

Galatasaray'da Perşembe günü açıklanacağı duyurulan UEFA'nın kararı öncesinde Dursun Özbek'in yaptığı açıklamalar sıkıntı yarattı.


23 Mayıs 2018 01:27

''Dursun Özbek seçilir ve zarar aynen devam ederse ceza büyük olur''

Mustafa Cengiz, UEFA’nın kararının Perşembe günü açıklanacağını duyurdu… bu da akıllara CFCB’nin verilen sözlerin tutulup tutulamayacağı konusunda Galatasaray’ın lig şampiyonluğunu beklediği iddiasını güçlendirdi. İddiaya göre şampiyonluk gelmesinde Şampiyonlar Ligi’nden gelecek gelirin tamamını borçlara kapatma sözü veren Mustafa Cengiz’in bu sözünü tutamayacağı için Avrupa Kupaları’ndan men verilecek. Perşembe günü açıklanacak yeni yapılandırma anlaşmasından önce de UEFA’nın 4 başkan adayından imzalı taahhüt istediği biliniyor. CFCB’nin özellikle daha önce verdiği sözleri tutmayan Dursun Özbek’in imzasına çok dikkat ettiği bildirildi.

ÖZBEK SEÇİLİR VE ZARAR DEVAM EDERSE CEZA ÇOK BÜYÜK OLACAK

UEFA’ya bağlı CFCB komisyonunda FFP FFP Genel Sekreteri olarak görev yapan Portekizli Paulo Lourenço’nun Mustafa Cengiz’le yaptığı toplantılarda özellikle Dursun Özbek üzerinden uyarılar yaptığı biliniyor. Lorenço bu uyarılarda özellikle Dursun Özbek’in verdiği sözlerin tutulmadığı üzerinde durdu. Yeni yapılacak yapılandırma anlaşmasının 4’üncü yılında yine aynı durumun devam etmesi durumunda cezanın çok daha ağır olacağı uyarısını yaptı. Cengiz’e “size ve samimiyetinize inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: dursun özbek, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın