26 Nisan 2018, Perşembe


> Galatasaray > Dursun Özbek, 'Ertuğrul Sağlam' fikrini değiştirdi

Dursun Özbek, 'Ertuğrul Sağlam' fikrini değiştirdi

Galatasaray'da teknik direktör krizi devam ediyor... Daha önce birkaç yöneticinin ortaya attığı Ertuğrul Sağlam ismine başkan Dursun Özbek'te sıcak bakmaya başladı.


29 Mayıs 2016 00:42

Dursun Özbek, 'Ertuğrul Sağlam' fikrini değiştirdi

Galatasaray'da herkes yeni teknik direktörün kim olacağı üzerine tartışmalar yaparken sürpriz bir isim gündeme geldi: Ertuğrul Sağlam! Daha önce Beşiktaş'ta çalışan Bursaspor'a şampiyonluk kazandıran Sağlam'ın ismi sarı-kırmızılı yönetimdeki bazı isimler tarafından Başkan Dursun Özbek'in kulağına fısıldandı.

Başkan Özbek yaklaşık 1 ay önce yapılan yönetim kurulu toplantısında, "Başkan Ertuğrul hocayı neden düşünmüyoruz ki!" şeklinde gelen bir soruya, "yok arkadaşlar olmayacak isimlerle uğraşmayalım" diye tepki vermişti. Fakat gelinen noktada yabancı hocaların istekleri, Fatih Terim'in ise Euro 2016'nın sonunda "görüşürüz" demesi Özbek'i iyice köşeye sıkıştırdı.

İspanyol teknik adam Michel'e "bekle" denilen ortamda bu kez birden fazla yöneticinin, "Türkiye'yi bilmeyen bir teknik adamla macera aramayalım. Sağlam'la bu sezonu kapatalım. Daha iyisi var mı Türkiye'de?" demeleri Başkan Özbek'e bu kez mantıklı geldi. Özbek ilk kez, "bir bakalım" dedi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: ertuğrul sağlam, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor