26 Mayıs 2018, Cumartesi


> Galatasaray > Dursun Özbek: Daha ne yapayım?

Dursun Özbek: Daha ne yapayım?

Geldiği günden beri her türlü şekilde elini taşın altına koyan, takımın ayakta kalması için sürekli cebinden harcama yapan Dursun Özbek hiç olmadığı kadar sert çıktı.


15 Mayıs 2016 09:13

Dursun Özbek: Daha ne yapayım?

Geldiği günden beri her türlü şekilde elini taşın altına koyan, takımın ayakta kalması için sürekli cebinden harcama yapan Dursun Özbek hiç olmadığı kadar sert çıktı. Çarşamba günü Jan Olde Riekerink'in kaptanlar Selçuk İnan ve Wesley Sneijder'le yaptığı görüşmeden sonra Cuma günü de Başkan Dursun Özbek iki kaptanla bir araya geldi.

Akhisar maçı öncesinde iki kaptana, ''ligi beşinci bitiremeyen bir takım olarak Türkiye Kupasını kazanamazsak öyle bir tepki görürüz ki... bunun altından kimse kalkamaz. Bu belki benim başkanlığımın sonu olur ama inanın bana buna neden olduğunu düşündüğüm kim olursa canını yakarım'' diye çıkıştı.

Özbek'in son iki maçın kazanılıp ligin 5'inci bitirilememesi veya Türkiye Kupası'nın kazanılıp Avrupa Kupalarına gidilememesi durumunda çok büyük bir operasyon yapmak için yönetim kurulunda yer alan yönetici arkadaşlarına söz verdiği bildirildi.

Dursun Özbek: Daha ne yapayım?

Beşiktaş derbisinden sonra geçen Salı günü yapılan yönetim kurulu toplantısında Özbek'in, "paralarını tıkır tıkır aldılar. Primlerini bile ödedim. Maç başılarını zamanında önce verdim. Cebimden verdim. Bankadan kredi çektim ödedim. Daha ne yapayım? Tek bir şey istiyorum şu andan sonra Avrupa Kupalarına katılma hakkını kazanmaları. Ya kazanırlar, ya çok can yakarım. Hep güldüm, hep canım cicim yaptım. Ama o kupa gelmezse, ben bile kendi yapacaklarımdan korkarım" sözlerini kullandı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: dursun özbek, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor