20 Ocak 2019, Pazar


> Galatasaray > Dursun Özbek açıklayacak! Adnan Öztürk ismi ön plana çıktı!

Dursun Özbek açıklayacak! Adnan Öztürk ismi ön plana çıktı!

Bir yandan şampiyonluk yarışı veren Galatasaray'da bir yandan da seçim kulislerinde hareketlilik devam ediyor.


26 Nisan 2018 00:26

Dursun Özbek açıklayacak! Adnan Öztürk ismi ön plana çıktı!

Galatasaray’da Dursun Özbek’in adaylığını açıklaması bekleniyor… uzun süredir Işın Çelebi ile yönetim kurulu oluşturma çabası içinde bulunan Özbek son olarak Cemal Özgörkey’i de ikna etti. Daha önce Başakşehir maçından sonra adaylığını açıklayacağı iddia edilen Özbek’in bu kez de Beşiktaş maçından sonra adaylığını duyuracağı gündeme geldi.

Faruk Süren'i vazgeçirdiler

Kongreyle ilgili bir başka gelişme ise Başakşehir maçından önce aday bulmak için kolları sıvayan liselilerin Faruk Süren, İnan Kıraç ve Alp Yalman’a olumlu cevap alamaması oldu. Pazartesi grubunun da adaylık teklif ettiği Süren’i aday olmaması konusunda ikna eden ise Paper Moon Grubu’ndan dostları ve başkanlığı döneminde çok sıkıntı yaşayan ailesi oldu.

Ali Dürüst ilk gün sıcaktı

Hem liselilerin hem de Pazartesi grubunun teklif götürdüğü diğer bir isim de Ali Dürüst oldu… daha Mustafa Cengiz’in kazandığı birinci gün ombudsman olarak adı gündeme gelen TFF Asbaşkanı kendisin Kıraç, Yalman ve Süren’den sonra teklif getirildiği için çekimser kaldı. Dürüst ilk etapta herkesin etrafında birleşmesi durumunda adaylığı sıcak baktığı mesajlarını vermişti.

Adnan Öztürk konusunda sürpriz olabilir

Her seçim döneminde adı sık sık gündeme gelen ve yaptığı açıklamalarla dikkat çeken Adnan Öztürk ise bu kez sessiz. Camiada konuşulan ise liseliler ve Pazartesi grubunun bu kez Öztürk’ün kapısını çalarak başkan adaylığı teklifi yapacakları iddiası. Daha önce kulağından yaşadığı hastalık yüzünden adaylığını çeken Öztürk’ün etrafında bir birleşmeye olumlu cevap verebileceği umudu ise camiada konuşuluyor. 

Mustafa Cengiz'e ise evet diyen de hayır diyen de yok

Adaylığını açıklayan şu anki Başkan Mustafa Cengiz ise şimdiye kadar sadece Fatih Gökşen’i ikna etmiş durumda… başkanın yöneticilik teklifi götürdüğü diğer pek çok isminse sırasıyla Kıraç, Süren, Yalman ve Dürüst’e giden ve şimdi de Öztürk’e gitmesi beklenen liseliler ve Pazartesi grubunun çıkaracağı adayı beklediği bildirildi. Bu isimlerin Cengiz’e “evet veya hayır” demedikleri eğer bu iki grup bir aday çıkaramazsa Cengiz’le beraber Özbek’e karşı güçlerini birleştirebilecekleri konuşuluyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: dursun özbek, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın