20 Ocak 2019, Pazar


> Galatasaray > Dursun Özbek açık açık 'Fatih Terim'den futbol aklı almam' dedi

Dursun Özbek açık açık 'Fatih Terim'den futbol aklı almam' dedi

Başkan seçilmesi ve Fatih Terim’in de kulüpte kalması durumunda Dursun Özbek transferi yine kendini yapmaya devam edecek…


26 Mayıs 2018 00:12

Dursun Özbek açık açık 'Fatih Terim'den futbol aklı almam' dedi

Bunu da son verdiği röportajda “bugünkü transfer kuruyla yaklaşık 50 milyon TL’ye Amrabat’ı alanlardan hani futbol aklını alabilirim” diyen Özbek direkt Terim’i hedef aldı. Kayserispor’dan alınan Amrabat’ı Terim özel olarak istemişti.

ÖZBEK CEPHESİ’NDEN İLGİNÇ İDDİA: UEFA KONUŞTURMADI

Dursun Özbek’in kurmayları şimdi de Mustafa Cengiz’in UEFA savunmasını dillerine sardı… iddialarına göre G.Saray’ın ceza almamasını Cengiz ve yönetiminin hazırladığı ve 1 saat 42 dakika sunulan rapor değil bizzat UEFA’da asbaşkanlık yapan Servet Yardımcı’nın kurtardığını iddia ediyorlar. Hatta öyle bir iddia ortaya attılar ki, “Burak Elmas sunum yaptırılmayacağı için Nyon’a gitmedi. UEFA bahsedildiği gibi Mete İlkiz’in konuşmasına bile izin vermedi” diyerek kafa karıştırıyorlar.

ÖZBEK: BAŞKAN OLAMADIĞIM İÇİN 5 AYDA 20 MİLYON TL ZARAR ETTİM

Dursun Özbek’in görevi bıraktığı gece kulübe 91 milyon 422 bin TL’lik senet kestirdiği ortaya çıkmıştı… Özbek’in yönetimine alacağı isimlerden Metin Öztürk ise “Dursun Başkan’ın kulüpten 92 milyon TL nakit alacağı var” diyerek yeni bir tartışma başlattı.

Çünkü Özbek’in 7 milyon 102 bin dolar ve 12 milyon 694 bin euro’luk iki senet için yazdırdığı 26 milyon 544 bin TL ve 59 milyon 103 bin TL’lik oranlar yüzünden “zarar ettim” sözlerini kullanıyor.

Bugünün kuruyla 26.5 milyon TL’lik senedin yaklaşık 35 milyon TL’ye, 59 milyon TL’lik senedin ise 70 milyon TL’yi bulduğunu iddia eden Özbek, “G.Saray’a verdiğim paralar yüzünden birkaç ayda 20 milyon TL’ye yakın zarar ettim. Bunları kim karşılayacak?” diye sorduğu bildirildi.

Bu arada son günlerde 2012 yılında Dursun Özbek’in G.Saray dergisine verdiği röportajda söylediği, “Bir gün Özhan (Canaydın) abi ile karşılaştık. “Ulan ne adamsın, kulübe beş kuruşluk faydan yok” sözleri sosyal medyada sıkça konuşuluyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: GalatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın