24 Mayıs 2018, Perşembe


> Basketbol > Durant kararını nasıl verdi?

Durant kararını nasıl verdi?

Durant, Golden State Warriors başantrenörü Kerr ile basının karşısına geçti.


08 Temmuz 2016 17:15

Durant kararını nasıl verdi?

NBA'de yılın transferini Golden State Warriors gerçekleştirmişti. Bir çok takımının kadrosuna katmak için yarıştığı Kevin Durant basının karşısına geçti. Yıldız basketbolcu yeni takımındaki hedeflerini anlattı.

Kevin Durant, Golden State Warriors başantrenörü Steve Kerr ile basının karşısına geçti.

Oklahoma City Thunder'dan ayrılma kararını verirken zorlandığını belirten Durant, Warriors ekibiyle görüştüğü zaman heyecanlandığını söyledi.

Durant, "Warriors ekibi ile görüştüğümde, kendimi daha önce olmadığım kadar rahat hissettim. Çok doğal, benzersiz ve gerçekti. Serbest oyuncu durumuna geçince, önümde bir çok fırsat vardı. Bunların içinde beni en çok heyecanlandıran Golden State'in teklifi oldu" şeklinde konuştu.

Steve Kerr de, çok yönlü bir oyuncuyu kadrolarına katmanın mutluluğunu yaşadıkları vurgulayarak, "Kadromuza çok yetenekli bir oyuncu daha katmış olduk. Kevin Durant, tüm oyun stillerine uyabilecek bir oyuncu. Sadece şutör veya savunmacı değil, çok nitelikli bir basketbolcu" dedi.

Kevin Durant, basın toplantısının sonunda, Golden State Warriors formasıyla kameralara poz verdi.

Yıldız oyuncu, Pasifik Grubu takımı ile 1 yılı opsiyonlu 2 yıllık sözleşme imzalamıştı. Kevin Durant bu süre içerisinde yeni takımından 54 milyon dolar alacak.Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor