Nadal 4 set sonunda çeyrek finalde

Melbourne kentinde düzenlenen turnuvada Nadal-Kyrgios mücadelesi izleyenlerin nefeslerini kesti…

27 Ocak 2020 Pazartesi 16:10 | Son Güncelleme: 27 Ocak 2020 Pazartesi 16:15
Nadal 4 set sonunda çeyrek finalde

Avustralya Açık'ta erkeklerde dünya 1 numarası Rafael Nadal, Wawrinka ve Zverer, kadınlarda ise Pavlyuchenkova çeyrek final biletini alan isimler oldu

KYGRİOS KOBE BYRANT FORMASI GİYDİ

Sezonun ilk grand slam tenis turnuvası Avustralya Açık’ın 8. günü, akşam seansındaki 4. tur maçlarıyla tamamlandı. Turnuvadaki tek şampiyonluğunu 2009'da elde eden Rafael Nadal ile seyircisi önünde oynayan Avustralyalı raket Nick Kyrgios karşılaştı. Kyrgios, ısınma sırasında, helikopter kazasında ölen Kobe Bryant'ın formasını giydi.

NADAL’DAN LAKERS ŞAPKASI

Dünya 1 numarası Nadal, 23 numaralı seribaşı Nick Kyrgios'u 6-3, 3-6, 7-6 ve 7-6’lık setlerle 3-1 yenerek üst üste 4. kez çeyrek finale yükseldi. Maç sonu röportajında Kobe Bryant'ın kariyeri boyunca formasını giydiği Los Angeles Lakers'ın şapkasını takan Nadal, ABD'li basketbolcunun asla unutulmayacağını söyledi.

Günün diğer karşılaşmalarında, Andrey Rublev'i 6-4'lük setlerle geçen Alexander Zverev ve Medvedev’i 6-2, 2-6, 4-6, 7-6 ve 6-2 ile geçen Stanislas Wawrinka çeyrek finale yükselen diğer isimler oldu. Kadınlarda ise 30 numaralı seribaşı Anastasia Pavlyuchenkova, 2016 şampiyonu ve 17 numaralı seribaşı Angelique Kerber'i 6-7, 7-6 ve 6-2’lik setlerle 2-1 mağlup etti ve son 8 isim arasına girdi.

Avustralya Açık’ta tek erkekler çeyrek final eşleşmeleri:

Federer - Sandgren

Djokovic - Raonic

Nadal - Thiem

Zverev - Wawrinka

 

 

Kaynak: Büşra Özertan - Fotospor

Avustralya Açık Melbourne Federer - Sandgren Djokovic - Raonic Nadal - Thiem Zverev - Wawrinka
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Trabzonspor 21 13 5 3 47 21 +26 44
2. Medipol Başakşehir 22 12 7 3 41 22 +19 43
3. Galatasaray 22 12 6 4 36 17 +19 42
4. Demir Grup Sivasspor 22 12 6 4 41 26 +15 42
5. Alanyaspor 22 11 6 5 41 21 +20 39
6. Fenerbahçe 22 11 5 6 41 26 +15 38
7. Beşiktaş 22 11 3 8 34 28 +6 36
8. Göztepe 21 9 6 6 28 23 +5 33
9. Gaziantep Futbol Kulübü 21 7 6 8 31 35 -4 27
10. Btc Turk Yeni Malatyaspor 21 6 6 9 34 30 +4 24
11. Gençlerbirliği 22 6 6 10 31 39 -8 24
12. Çaykur Rizespor 20 7 3 10 21 30 -9 24
13. Yukatel Denizlispor 22 6 6 10 21 30 -9 24
14. Konyaspor 22 4 8 10 17 30 -13 20
15. MKE Ankaragücü 22 4 8 10 20 38 -18 20
16. Antalyaspor 21 4 7 10 20 38 -18 19
17. Kasımpaşa 21 4 4 13 28 46 -18 16
18. İstikbal M. Kayserispor 22 3 6 13 22 54 -32 15
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

23 . Hafta 21 Şubat, Cuma

20:00 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Aytemiz Alanyaspor

20:00 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Aytemiz Alanyaspor


22 Şubat, Cumartesi

14:00 clear.gif Hes Kablo Kayserispor - İ.H Konyaspor

17:00 clear.gif Göztepe A.Ş. - Gaziantep FC

20:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş. - Trabzonspor A.Ş.


23 Şubat, Pazar

13:30 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Antalyaspor A.Ş.

16:00 clear.gif Gençlerbirliği - MKE Ankaragücü

19:00 clear.gif Fenerbahçe A.Ş. - Galatasaray A.Ş.


24 Şubat, Pazartesi

20:00 clear.gif Çaykur Rizespor A.Ş. - Medipol Başakşehir FC

20:00 clear.gif Kasımpaşa A.Ş. - Yukatel Denizlispor


24 . Hafta 28 Şubat, Cuma

20:00 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Beşiktaş A.Ş.


29 Şubat, Cumartesi

14:00 clear.gif İ.H Konyaspor - Kasımpaşa A.Ş.

17:00 clear.gif Trabzonspor A.Ş. - Çaykur Rizespor A.Ş.

20:00 clear.gif Antalyaspor A.Ş. - Fenerbahçe A.Ş.


01 Mart, Pazar

13:30 clear.gif Yukatel Denizlispor - Btc Türk Yeni Malatyaspor

16:00 clear.gif MKE Ankaragücü - Demir Grup Sivasspor

19:00 clear.gif Galatasaray A.Ş. - Gençlerbirliği


02 Mart, Pazartesi

20:00 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Gaziantep FC

20:00 clear.gif Hes Kablo Kayserispor - Göztepe A.Ş.


25 . Hafta 06 Mart, Cuma

20:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş. - MKE Ankaragücü


07 Mart, Cumartesi

14:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - İ.H Konyaspor

17:00 clear.gif Gaziantep FC - Trabzonspor A.Ş.

17:00 clear.gif Göztepe A.Ş. - Medipol Başakşehir FC

20:00 clear.gif Fenerbahçe A.Ş. - Yukatel Denizlispor


08 Mart, Pazar

13:30 clear.gif Kasımpaşa A.Ş. - Hes Kablo Kayserispor

16:00 clear.gif Çaykur Rizespor A.Ş. - Aytemiz Alanyaspor

19:00 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Galatasaray A.Ş.


09 Mart, Pazartesi

20:00 clear.gif Gençlerbirliği - Antalyaspor A.Ş.



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »