Longines Uluslararası Yarış Festivali heyecanı Cumartesi günü başlıyor

Türk atçılığının 1990 yılından beri süregelen geleneği Uluslararası Yarış Festivali, bu yıl da Resmi Saati ve Resmi Zaman Tutucusu olan LONGINES sponsorluğunda İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda gerçekleşecek.

06 Eylül 2019 Cuma 14:21 | Son Güncelleme: 06 Eylül 2019 Cuma 14:22
Longines Uluslararası Yarış Festivali heyecanı Cumartesi günü başlıyor

Türk atlarının yurt dışından gelen safkanlarla yarışarak güçlerini sınayacağı, yarışçılık ve yetiştiriciliğimiz açısından yüksek öneme sahip olan festival 7 Eylül Cumartesi ve 8 Eylül Pazar günleri yapılacak.

 

7 Eylül Cumartesi

Uls. F.G. / FRBC Anadolu Koşusu (G2/Uls) Saat : 20.30

3+ yaşlı safkan İngiliz atlarına mahsus olan Uluslararası France Gallop / French Racing and Breeding Committee Anadolu Koşusu, 6 safkanın katılımıyla gerçekleşecek. Sentetik pistte 2000 metre mesafede düzenlenecek koşunun birincilik ikramiyesi 330.000 TL olarak belirlendi.

Koşuya katılacak safkanlar şu şekilde sıralandı;

2018 / BIG BROWN

 

Uls. İstanbul Koşusu (G3/Uls/Dişi) Saat : 19.30

3+ yaşlı safkan dişi İngiliz atlarının, festival içerisindeki en önemli koşusu olma özelliğine sahip Uluslararası İstanbul Koşusu, çim pistte 1600 metre mesafede düzenlenecek. 238.000 TL birincilik ikramiyesi bulunan koşuda, TANGRA ve IRISH GIRL isimli safkanlar yurtdışından bu koşu için gelen isimler.

Uluslararası İstanbul Koşusu'nda şu safkanların mücadelesini izleyeceğiz.

2018 / VALENCIA

 

Uls. IFAHR Koşusu (KV-9/Uls-W) Saat : 21.00

7 Eylül Cumartesi gününün, sonucu merakla beklenen bir diğer mücadelesi olan Uluslararası IFAHR Koşusu, sentetik pistte 2100 metre mesafede düzenlenecek. 3+ yaşlı safkan Arap atlarına mahsus olan koşu 7 safkanın katılımıyla gerçekleşecek. 105.000 TL birincilik ikramiyesi bulunan koşuya katılacak isimler şu şekilde sıralandı.

 

2018 / YEŞİL YOL

KRA Koşusu (KV-8/D) Saat : 20.00

Kore'deki 1 numaralı kamu kuruluşu olan Kore Yarışçılık Otoritesi (KRA) adına düzenlenen koşu, 3 yaşlı dişi İngiliz taylarının katılımıyla gerçekleşecek. Sentetik pistte 1500 metre mesafeli koşuda, KIZIM AZRA, ALLEGRO FIDDLE, ALWAYS PERFECT, FLAMBOYANT, KIZIM NİLAY, MISS SERITANA, SILVER ARROW ve ŞÜŞÜ isimli taylar birincilik mücadelesi verecek.

2018 / ŞEKER HANIM

Morocco Sorec Koşusu (KV-6/D) Saat : 19.00

Bu özel yarış gününde ayrıca, 2 yaşlı İngiliz taylarının katılacağı Morocco Sorec (Fas Jokey Kulübü) Koşusu'nda 7 tay birincilik için mücadele edecek. 61.000 TL birincilik ikramiyeli koşu, çim pistte 1200 metre mesafede gerçekleşecek. Koşuda, BANES, SAETTA, HEVA, RUN FOR ESLEM, SECRET EAGLE, SHE IS MY BABY ve SHE IS THE ONE isimli tayları izleyeceğiz.

2018 / LA DRAGONTEA

 

Kaynak: tjk

Uluslararası Yarış Festivali at yarışı
STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Demir Grup Sivasspor 23 13 6 4 42 26 +16 45
2. Trabzonspor 21 13 5 3 47 21 +26 44
3. Medipol Başakşehir 22 12 7 3 41 22 +19 43
4. Galatasaray 22 12 6 4 36 17 +19 42
5. Alanyaspor 23 11 6 6 41 22 +19 39
6. Fenerbahçe 22 11 5 6 41 26 +15 38
7. Beşiktaş 22 11 3 8 34 28 +6 36
8. Göztepe 21 9 6 6 28 23 +5 33
9. Gaziantep Futbol Kulübü 22 8 6 8 33 35 -2 30
10. Btc Turk Yeni Malatyaspor 21 6 6 9 34 30 +4 24
11. Gençlerbirliği 22 6 6 10 31 39 -8 24
12. Yukatel Denizlispor 22 6 6 10 21 30 -9 24
13. Çaykur Rizespor 21 7 3 11 21 32 -11 24
14. Antalyaspor 22 5 7 10 23 39 -16 22
15. Konyaspor 23 4 9 10 19 32 -13 21
16. MKE Ankaragücü 22 4 8 10 20 38 -18 20
17. Kasımpaşa 22 4 4 14 29 49 -20 16
18. İstikbal M. Kayserispor 23 3 7 13 24 56 -32 16
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

23 . Hafta 23 Şubat, Pazar

13:30 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Antalyaspor A.Ş.

16:00 clear.gif Gençlerbirliği - MKE Ankaragücü

19:00 clear.gif Fenerbahçe A.Ş. - Galatasaray A.Ş.


24 Şubat, Pazartesi

20:00 clear.gif Çaykur Rizespor A.Ş. - Medipol Başakşehir FC

20:00 clear.gif Kasımpaşa A.Ş. - Yukatel Denizlispor


24 . Hafta 28 Şubat, Cuma

20:00 clear.gif Aytemiz Alanyaspor - Beşiktaş A.Ş.


29 Şubat, Cumartesi

14:00 clear.gif İ.H Konyaspor - Kasımpaşa A.Ş.

17:00 clear.gif Trabzonspor A.Ş. - Çaykur Rizespor A.Ş.

20:00 clear.gif Antalyaspor A.Ş. - Fenerbahçe A.Ş.


01 Mart, Pazar

13:30 clear.gif Yukatel Denizlispor - Btc Türk Yeni Malatyaspor

16:00 clear.gif MKE Ankaragücü - Demir Grup Sivasspor

19:00 clear.gif Galatasaray A.Ş. - Gençlerbirliği


02 Mart, Pazartesi

20:00 clear.gif Medipol Başakşehir FC - Gaziantep FC

20:00 clear.gif Hes Kablo Kayserispor - Göztepe A.Ş.


25 . Hafta 06 Mart, Cuma

20:00 clear.gif Beşiktaş A.Ş. - MKE Ankaragücü


07 Mart, Cumartesi

14:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - İ.H Konyaspor

17:00 clear.gif Gaziantep FC - Trabzonspor A.Ş.

17:00 clear.gif Göztepe A.Ş. - Medipol Başakşehir FC

20:00 clear.gif Fenerbahçe A.Ş. - Yukatel Denizlispor


08 Mart, Pazar

13:30 clear.gif Kasımpaşa A.Ş. - Hes Kablo Kayserispor

16:00 clear.gif Çaykur Rizespor A.Ş. - Aytemiz Alanyaspor

19:00 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Galatasaray A.Ş.


09 Mart, Pazartesi

20:00 clear.gif Gençlerbirliği - Antalyaspor A.Ş.



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »