Judokalar Taşkent’te Olimpiyat Kotası için tatamiye çıkacak

Özbekistan’ın başkenti Taşkent'te 20-22 Eylül tarihlerinde yapılacak Grand Prix müsabakalarında, 2 kadın ve 6 erkek judocumuz, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları için puan ve madalya mücadelesi yapacak.

20 Eylül 2019 Cuma 17:09 | Son Güncelleme: 20 Eylül 2019 Cuma 17:09
Judokalar Taşkent’te Olimpiyat Kotası için tatamiye çıkacak

Tokyo 2020 Yaz Olimpiyat Oyunları yolunda puan kazandıran büyük organizasyonlar arasında bulunan Taşkent Grand Prix müsabakalarında, 2 kadın ve 6 erkek judokamız, kota puanı ve madalya için mücadele edecek. 73 ülkeden 217’si kadın, 250’si erkek olmak üzere toplam 467 judocu tatamiye çıkacak.

Taşkent Grand Prix müsabakalarına katılacak kafile bu akşam havayoluyla bu ülkeye hareket etti. Ay-yıldızlı judokalarımız ve maç programları şöyle:

20 Eylül Cuma: Kadınlar: 48 Kg: Gülkader Şentürk, 52 Kg: İrem Korkmaz; Erkekler: 60 Kg: Mihraç Akkuş, 66 Kg: Sinan Sandal ve Samer Kumtaş.

21 Eylül Cumartesi: Erkekler: 73 Kg: Bilal Çiloğlu, 81 Kg: Vedat Albayrak.

22 Eylül Pazar: +100 Kg: Cemal Erdoğan.

STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Demir Grup Sivasspor 18 12 4 2 37 17 +20 40
2. Medipol Başakşehir 18 10 6 2 36 18 +18 36
3. Trabzonspor 18 10 5 3 41 19 +22 35
4. Fenerbahçe 18 10 4 4 36 21 +15 34
5. Alanyaspor 18 9 5 4 36 17 +19 32
6. Galatasaray 18 8 6 4 25 16 +9 30
7. Beşiktaş 18 9 3 6 28 24 +4 30
8. Göztepe 18 7 5 6 22 20 +2 26
9. Btc Turk Yeni Malatyaspor 18 6 6 6 33 26 +7 24
10. Gaziantep Futbol Kulübü 18 6 6 6 26 30 -4 24
11. Yukatel Denizlispor 18 6 4 8 20 25 -5 22
12. Çaykur Rizespor 17 6 2 9 17 27 -10 20
13. Gençlerbirliği 17 4 6 7 28 32 -4 18
14. Konyaspor 18 4 6 8 16 24 -8 18
15. Kasımpaşa 18 4 3 11 26 40 -14 15
16. Antalyaspor 18 3 5 10 15 36 -21 14
17. MKE Ankaragücü 18 2 6 10 15 35 -20 12
18. İstikbal M. Kayserispor 18 2 4 12 17 47 -30 10
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

18 . Hafta 20 Ocak, Pazartesi

20:00 clear.gif Çaykur Rizespor A.Ş. - Gençlerbirliği


19 . Hafta 24 Ocak, Cuma

20:00 clear.gif Gençlerbirliği - Gaziantep FC


25 Ocak, Cumartesi

14:00 clear.gif Kayserispor - Konyaspor

17:00 clear.gif Kasımpaşa A.Ş. - Alanyaspor

20:00 clear.gif Fenerbahçe A.Ş. - Medipol Başakşehir FC


26 Ocak, Pazar

13:30 clear.gif Yukatel Denizlispor - Antalyaspor A.Ş.

16:00 clear.gif Göztepe A.Ş. - Beşiktaş A.Ş.

19:00 clear.gif Konyaspor - Galatasaray A.Ş.


27 Ocak, Pazartesi

20:00 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Çaykur Rizespor A.Ş.

20:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Trabzonspor A.Ş.


20 . Hafta 01 Şubat, Cumartesi

14:00 clear.gif Antalyaspor A.Ş. - Konyaspor

17:00 clear.gif Çaykur Rizespor A.Ş. - Beşiktaş A.Ş.

20:00 clear.gif Trabzonspor A.Ş. - Fenerbahçe A.Ş.


02 Şubat, Pazar

13:30 clear.gif Konyaspor - Kasımpaşa A.Ş.

16:00 clear.gif Gaziantep FC - Demir Grup Sivasspor

16:00 clear.gif Alanyaspor - Btc Türk Yeni Malatyaspor

19:00 clear.gif Galatasaray A.Ş. - Kayserispor


03 Şubat, Pazartesi

20:00 clear.gif Yukatel Denizlispor - Göztepe A.Ş.



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »