Genç judocular Avrupa Şampiyonası'nda tatamiye çıkıyor

Finlandiya’nın Vantaa kentinde yarın başlayacak Gençler Avrupa Judo Şampiyonası’nın ilk gününde, kadınlar 48 kiloda Tuğçe Beder, 52 kiloda Zeliha Cinci ve erkekler 60 kiloda Salih Yıldız madalya mücadelesi yapacak.

11 Eylül 2019 Çarşamba 14:15 | Son Güncelleme: 11 Eylül 2019 Çarşamba 14:16
Genç judocular Avrupa Şampiyonası'nda tatamiye çıkıyor

Türkiye’nin 5 kadın ve 6 erkek judocu ile temsil edileceği Gençler Avrupa Judo Şampiyonası’nın ilk gününde yarın tatamiye; kadınlar 48 kiloda Tuğçe Beder, 52 kiloda Zeliha Cinci ve erkekler 60 kiloda Salih Yıldız çıkacak. Milli judocular madalya mücadelesi verecek.

Finlandiya’nın Vantaa kentinde 12-15 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek ferdi ve karma takımlar müsabakalarında milli takımı temsil edecek ikinci kafile de bu sabah hava yoluyla şampiyonanın yapılacağı ülkeye gitti.

Türkiye’yi şampiyonada temsil edecek diğer milli judocular ve müsabaka takvimi şöyle:

13 Eylül Cuma:

Kadınlar 63 kiloda Minel Akdeniz; erkekler 81 kiloda Muhammet Mustafa Koç.

14 Eylül Cumartesi:

Kadınlar +78 kiloda Kübranur Esir ve Mine Kalender; erkekler 90 kiloda Mert Şişmanlar, 100 kiloda Ömer Kemal Aydın ve +100 kiloda Emrullah Uçar ile Furkan Güner.

15 Eylül Pazar:

Karma takımlar karşılaşmaları

STSL   TFF 1.Lig  


Sıra Takım O G B M A Y AV P
1. Demir Grup Sivasspor 17 11 4 2 35 16 +19 37
2. Medipol Başakşehir 17 9 6 2 32 17 +15 33
3. Trabzonspor 17 9 5 3 35 19 +16 32
4. Fenerbahçe 17 9 4 4 34 21 +13 31
5. Beşiktaş 17 9 3 5 27 22 +5 30
6. Alanyaspor 17 8 5 4 31 16 +15 29
7. Galatasaray 17 7 6 4 23 15 +8 27
8. Btc Turk Yeni Malatyaspor 17 6 6 5 32 22 +10 24
9. Gaziantep Futbol Kulübü 17 6 6 5 26 28 -2 24
10. Göztepe 17 6 5 6 19 20 -1 23
11. Yukatel Denizlispor 17 6 4 7 19 23 -4 22
12. Çaykur Rizespor 17 6 2 9 17 27 -10 20
13. Gençlerbirliği 17 4 6 7 28 32 -4 18
14. Kasımpaşa 17 4 3 10 26 34 -8 15
15. Konyaspor 17 3 6 8 15 24 -9 15
16. Antalyaspor 17 3 5 9 15 33 -18 14
17. MKE Ankaragücü 17 2 6 9 15 34 -19 12
18. İstikbal M. Kayserispor 17 2 4 11 16 42 -26 10
Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »

18 . Hafta 20 Ocak, Pazartesi

20:00 clear.gif Çaykur Rizespor A.Ş. - Gençlerbirliği


19 . Hafta 24 Ocak, Cuma

20:00 clear.gif Gençlerbirliği - Gaziantep FC


25 Ocak, Cumartesi

14:00 clear.gif Kayserispor - Konyaspor

17:00 clear.gif Kasımpaşa A.Ş. - Alanyaspor

20:00 clear.gif Fenerbahçe A.Ş. - Medipol Başakşehir FC


26 Ocak, Pazar

13:30 clear.gif Yukatel Denizlispor - Antalyaspor A.Ş.

16:00 clear.gif Göztepe A.Ş. - Beşiktaş A.Ş.

19:00 clear.gif Konyaspor - Galatasaray A.Ş.


27 Ocak, Pazartesi

20:00 clear.gif Demir Grup Sivasspor - Çaykur Rizespor A.Ş.

20:00 clear.gif Btc Türk Yeni Malatyaspor - Trabzonspor A.Ş.


20 . Hafta 01 Şubat, Cumartesi

14:00 clear.gif Antalyaspor A.Ş. - Konyaspor

17:00 clear.gif Çaykur Rizespor A.Ş. - Beşiktaş A.Ş.

20:00 clear.gif Trabzonspor A.Ş. - Fenerbahçe A.Ş.


02 Şubat, Pazar

13:30 clear.gif Konyaspor - Kasımpaşa A.Ş.

16:00 clear.gif Gaziantep FC - Demir Grup Sivasspor

16:00 clear.gif Alanyaspor - Btc Türk Yeni Malatyaspor

19:00 clear.gif Galatasaray A.Ş. - Kayserispor


03 Şubat, Pazartesi

20:00 clear.gif Yukatel Denizlispor - Göztepe A.Ş.



Geçmiş haftaları görmek için tıklayın »